Wpis z mikrobloga

@AKmatiAK: @OSH1980: ja bylem kiedys lewakiem, za mlodu, ale ostatnie 10lat dzialalnosci lewicy w polsce i na swiecie utwierdzilo mnie w przekonaniu, ze jest to ta strona barykady, po ktorej nie chce stac. Prawiakiem nie jestem, ale lewactwo (a glownie ludzie), mimo ze jestem w zasadzie lewakiem jest dla mnie obrzydliwe
  • Odpowiedz
@Noxter20: i na kogo głosować? Jestem bi, więc konfa mnie #!$%@?, jestem za aborcją, więc #!$%@? mnie konfa i pis, jestem przeciwko socjalom w takiej formie jak są obecnie, więc #!$%@? mnie pis, jestem przeciwko segregacji sanitarnej, więc #!$%@? mnie lewica (razem z wciskaną na siłę poprawnością polityczną), PO się kompromituje na niemal każdym kroku. Skończy się pewnie tym, że będę musiał zagłosować na kogokolwiek, byle nie zamordystow i byle odsunąć
  • Odpowiedz
@Bielecki: Myślę, że dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem bedzie oddać głos na partię Możemy, o ile wystartują w nadchodzących wyborach, też nad nimi myślałem, ale jestem przeciwnikiem aborcji na żądanie, wiec zostaję przy Konfie. Procz Konfy i Mozemy to nie ma na kogo glosowac, choć i Konfa mnie czasem #!$%@?
  • Odpowiedz
@Noxter20: o proszę, ciekawa propozycja. Nie słyszałem o nich wcześniej. Do tej pory skłaniałem się bardziej ku PL2050, ale teraz, jeśli wystartują, to będę miał więcej opcji.
  • Odpowiedz
@Noxter20: Oni to źle rozgrywają od lat, bo zachowują się jakby w Polsce był podobny procent osób o lewicowych (i przede wszystkim skrajnie lewicowych) poglądach do niektórych innych krajów europejskich... a tak nie jest i przez to nie tylko nie zwiększą poparcia, ale wręcz swoimi działaniami i postulatami zniechęcą osoby o umiarkowanych poglądach.
  • Odpowiedz
@Bielecki: PL2050 to syf, tez wiazalem z nimi nadzieje jako alternatywa dla PiS/PO ale niestety, kibicuje Mozemy bo to naprawde dobra opcja tylko z tą aborcją kręcę nosem, tak czy inazej jak wystartują to radzę na nich zaglosować, odbiorą glosy tej miernej opozycji
  • Odpowiedz
@Noxter20: wciskanie komuś "jego dobra" siłą, przecież to dokładnie to czego chcą socjaliści, ziobro zaskoczenia. ciekawe jaką ustawę #!$%@?ącą dalej gospodarkę przepchną w imię zamordyzmu szczepionkowego.
  • Odpowiedz
Wydaje mi się, że robią to specjalnie, naciskając PiS na wprowadzenie obostrzeń niby w trosce o zdrowie, bo wiedzą, że jeśli je wprowadzą to nastroje przeciwko PiSowi jeszcze się pogorszą. W tym polskim chlewie chodzi o to żeby dorwać się do koryta.
  • Odpowiedz
Mianowicie gowno zawody typu kosmetyczka. Potrafią zarobić dobre parę tysięcy w zasadzie za coś co albo jest nie przydatne albo wygląda komicznie.


@ChlebZeSmalcem: Nie xD Oni to robią, bo to lewicowi totalitaryści, którzy autentycznie wierzą w słuszność tkaich rozwiązań.
  • Odpowiedz