Wpis z mikrobloga

Mi się marzy wojna okopowa jak za 1 wojny światowej. Wiecie siedzieć wzdłuż jakiegoś pola wraz z kumplami, wóda się leje miesiącami, granie w karty, rozmawianie o zyciu. Na boże narodzenie wspólna gra w piłkę. Ryzyko śmierci duże ale raczej szybkie. Po prostu wróg wbijał i cię zabijał albo ty jego. Wydaje mi się to ciekawsze od siedzenia przed komputerem po pracy tak jak żyje większość dzisiejszego pokolenia.
Czytałem kiedyś pamiętniki osoby która to przeżyła i na swój sposób to było piękne.

#wojna #rosja #ukraina
korporacion - Mi się marzy wojna okopowa jak za 1 wojny światowej. Wiecie siedzieć wz...

źródło: comment_1643112135ShebJWwbp9zx3Z5aAf5htv.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
@korporacion: O tak bardzo to o! Teraz #!$%@? wynaleźli jakieś kamery termowizyjne i inne gowna na kiju a wojna to powinna być wojna dla mężczyzn, chwilę postrzelasz tu granatem rzucisz tam się wódki z kumplami napijesz a nie debile zepsuli i jeszcze pozwalają baba na tak poważne męskie wydarzenie przychodzić...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@korporacion:

A w czasie świąt możesz poczuć ich atmosferę. Podobno jak dobrze wiatr zawieje to da się nawet wyczuć zapach musztardy.
  • Odpowiedz
@korporacion: jaki dzban albo troll. Szybka śmierć? Jak se czekasz w okopach miesiącami bombardowany przez artylerię, głodujący, o jakichś witaminach nawet nie ma co wspominać - co za tym idzie sepsy, szkorbuty, tyfusy, wszechobecne wszy, szczury, zimno, w okopach wilgoć, przemoczone buty, gnijące albo odmarznięte stopy i tak sobie czekasz żeby w pewnym momencie zatruć się iperytem i umierać przez kolejne 2 tygodnie.
1/10 bo odpisałem ale może jakieś inne
  • Odpowiedz
wykopki 2022 dalej nie wiedza ze kazdy wpis korporaciona to troll xD elita internetu nie rozniaca sie niczym od 50 letniej grazyny zostawiajacej pieniadze dla syna w koszu na smieci xD
  • Odpowiedz
@korporacion zgnile stopy od stania w blocie po pare miesiecy, sranie do czapek, szczury, pchły, ciagla wilgoć, smrod rozkladajacych sie cial, profilaktyczne bombardowanie ciezkoej artyleria, tesknota za domem i wizja naglej smierci to dla ciebie zabawa. W bitwie pod Sumą w ciagu 3 dni zginelo ponad 300 tysiecy żołnierzy alianckich. A ty chcesz do okopow. ja poerdole *palm face*
  • Odpowiedz
@korporacion: spoczko, tylko potem zbanowali wspólne boże narodzenie bo gryzło się z propagandą, sama walka i siedzenie w okopach było #!$%@?. No ale przynamniej zapach musztardy do kanapeczek się unosił w powietrzu więc aż tak źle nie było

  • Odpowiedz