Wpis z mikrobloga

Zazwyczaj robię zakupy w biedry ale ostatnio przeprowadziłem do innego mieszkania to Lidl miałem najbliższy. Mam wrażenie że jest droższy w porównywaniu biedry , a jakie są wasze odczucie?
Np
Banan za kg
Lidl 5,99 zł
Biedra 4,99 zł
Skyr
Lidl 1,99 zł
Biedra 1,49 zł (aktualna promo 2+1 więc wychodzi 0,99 zł )
#inflacja #biedronka #lidl
  • 9
@MarQueS: @jakubnn: banany w biedrze 5 zł (na promocjach taniej).

Lidl jest droższy i ogółem ssie pałkę strasznie. Jeszcze te durne kasy samoobsługowe i brak możliwości ludzkiego wyjścia ze sklepu jak się nic nie kupi. Można tam czasem kupić fajne rzeczy, można trafić na dobre okazje (głównie przecenione produkty z krótką datą), ale ogółem to strasznie się zepsuli na przestrzeni lat.

I w dodatku #!$%@? się z tą durną aplikacją
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MarQueS: skyr w Lidlu za 1,99? Ja owocowy kupuje za 1,79 a naturalny jest zazwyczaj tańszy. Chyba że mówisz o Piątnicy ale to porównanie nie ma wtedy sensu, bo w Biedronce wymieniłeś skyr ich marki czyli fruvita
skyr piątnicy jest obecnie tańszy w sklepach internetowych np. w barbora kosztuje 2,19 a w lidlu 2,29. Ciekawe bo LIDL ze swoja siecia i wolumenem powinien go sprzedawac max za 2 zl. To pokazuje jak LIDL stara sie stworzyc stereotyp taniego sklepu a jest taki sam lub drozszy od biedry i auchana.

ale wazne ze karkowka i kurczak dla Polaka robaka jest za 8zl/kg praktycznie w kazda sobote.