Wpis z mikrobloga

Na koncie Fake Chada Prawnika w 2 dni mam już 60 polubień ! Wystarczyło tylko 2 dni na swoim podejrzewam że nie miałbym ani jednej pary laski odpisują odrazu prawie wszystkie z jakimi mnie sparowano większość to ściek po FWB czy ONS niby laski piszą ze żadne FWB ich nie intersuje tylko poważna relacja ale po popisniu okazuje się że miały przynajmniej raz taka relacje nie wyobrażam sobie jakby moją laska była w takiej relacji, obrzydza mnie, to... Coraz bardziej nie chce poznawac Kobiet tyle odrzuceń jakie dostałem od różowych odcisnęło piętno na mnie, odnoszę wrażenie że samotność MGTOW nie jest zła, Dodam że zagadywałem realu do kobiet ale dostawałem zlewki jeśli już spotykałem się więcej niż 1 raz to tylko z jedną dziewczyna która dała mi kosza po 2 potem na 3 spotkaniu (boli do tej pory) tekstem w starym stylu nie Pasujemy do siebie znajdziesz sobie kogos nawet Simpowanie nie pomogło. Sytułacja na rynku matrymonialnym jest #!$%@? i to nie Rojenia Wykopków jak Normicy gadają mój kolega 40 lvl który miał dużo lasek jakieś 30 lat temu a teraz nie może zrozumieć co się stało że, kiedyś było lepiej teraz jest ciężko laski mają większe wymagania co druga, myśli że zasługuje na Prezesa Banku randkowanie i zgadywanie na ulicy jest jeszcze gorsze bo nawet jak dostaniecie numer będzie kilka spotkań to dostaniecie kosza wasza psychika ucierpi więc pozostaje samotność.
#blackpill #przegryw #p0lka #tinder #samotnosc
  • 29
@Geralt678: Jeszcze FWB to rozumiem, ludzie maja swoje potrzeby a niekoniecznie chcą się wiązać na całe życie, jeżeli miała jednego partnera przez np 2 lata to czym to się różni (seksualnie) od monogamicznego zwiazku?

Natomiast ONS to faktycznie ściek
@Geralt678 Wytrzymałem tam tylko trzy dni, kontakt z p0lkami nie jest na moje nerwy. Chętnie odpisywały, chociaż ja skupiłem się tylko na tym, by błyskawicznie umawiać spotkania. Ale same z siebie nie zaczną, maks na co ich stać to 'hej'. No ale wniosek jest taki, że jak jesteś chadem, to chętnie odpisują, potrafią się otworzyć i szybko spotkać. No druga możliwość jest taka, że jednak mam świetny charakter ( ͡°(
@drogba90: oczywiście, że nieskończenie lepiej być z kimś kto się nie podoba niż samemu bo nie ma się tej mega depresji i jest tysiąc razy większa szansa na znalezienie kogoś, kto się podoba.
Instytucja "kryzysowej narzeczonej" to bardzo dobry wynalazek.
Problem się zaczyna, kiedy ma się zerowe mozliwości znalezienia nawet takiej, która się nie podoba.