Wpis z mikrobloga

  • 1676
Żeby się cieszyć, z tego, że będzie wojna... Trzeba mieć nasrane w głowie...

Zawsze w czasie wojny giną niewinni. Rodzice, dzieci, młodzi, starsi. Z czego tu się cieszyć?

#wojna #rosja #ukraina
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kidi1: W sumie z niczego. Ludzie zginą. My dostaniemy po dupie gospodarczo...
Choć jak nachodzi mnie czarny humor to pocieszam się myślą, że przynajmniej wschodni naciągacze może przestaną dzwonić.
  • Odpowiedz
@kidi1: Na wykopie jest mniejsze czy większe grono ludzi uważających, że wojna to w sumie dobra zabawa, no ewentualnie sprawdzian męskości. Albo coś w stylu rytuału oczyszczenia społeczeństwa z różnych "zdegenerowanych elementów". Pewnie chodzi im o osoby noszące spodnie typu rurki. A w ogóle najlepszą rozrywką wg nich ma być polowanie na różnych lewaczków
W.....0 - @kidi1: Na wykopie jest mniejsze czy większe grono ludzi uważających, że wo...

źródło: comment_1643055088rEQGF3GTNbadNmBgA2u3ec.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Najgorsze, że przez chore jazdy starych dziadów u góry, zwykli ludzie będą ginąć. Mnie przerażają takie rzeczy.


@rzeznia22: Mnie też. Naprawdę nie rozumiem po co takim ogromnym krajom jeszcze jeden maluteńki kawałek ziemi...
  • Odpowiedz
@kidi1: Nie ma się z czego cieszyć nawet jak się jest piwniczakiem, internet poleci, trzeba będzie dupsko podnieść z fotela, a i tak najgorzej po dupie zawsze dostają niewinni cywile. ja jeszcze akurat prawie 30 to zaraz trzeba się będzie zszywać nauczyć, bo kto to zrobi
mirek co za czasy idą :/ oby Chiny nie pozwoliły
  • Odpowiedz
@kidi1: Podchodzisz do tego zbyt emocjonalnie i empatycznie. Wojna to też olbrzymie pole do badań i analiz strategicznych np. dzięki wojnie na Ukrainie NATO mogłoby ocenić potencjał militarny (przede wszystkim plany ofensywne) Rosji w walce z pełnoprawnym państwem (przypominam Rosjanie nie walczyli od lat z żadnym państwem na zasadzie pełnoprawnej wojny - Gruzja to był krótki konflikt wspierający separatyzm, Czeczenia zaś była pacyfikacją małej samozwańczej republiki, Syria czy Afganistan (jeszcze
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@MLGkunek A ja Ci życzę żebyś w piekle wojny się znalazł. Tylko pamiętaj, nie podchodź do tego zbyt emocjonalnie. Wejdź na jakiegoś 4chana dział adult gif i poszukaj postów podpisanych #war . Pooglądaj i spróbuj nie podejść do tego emocjonalnie i empatycznie.
  • Odpowiedz
@kidi1: Ty kompletnie nie rozumiesz o co chodzi. Ta wojna może być Polsce na rękę. Potencjał ofensywny Rosji może zostać zablokowany, co więcej, realna agresja, a nie straszenie jak zawsze, może sprawić, że niektóre państwa zachodu zaostrzą swoje stanowisko wobec Rosji (przede wszystkim państwa skandynawskie i Finlandia), a NATO się skonsoliduje. Obowiązkiem państwa polskiego jest prowadzić taką politykę, która broni naszej suwerenności, korzystając z jakichkolwiek dostępnych środków. A ty wyjeżdżasz
  • Odpowiedz
@kidi1: Widzę że wyszła januszerka z Ciebie. Jak już chcesz się pokazać znajomością 4chana to od razu piszę - widziałem zdjęcia z Jugosławii, Syrii, I i II wojny (nawet są nieliczne zdjęcia z getta warszawskiego w sieci). Mam za sobą oglądanie zdjęć ludzi rozszarpanych przez pociski w czołgach (wpisz sobie załoga Shermana po kontakcie z pociskiem 88mm), powieszonych cywili, dzieci płaczących bądź również rozszarpanych przez wybuchy (są nawet zdjęcia niemowląt
  • Odpowiedz