Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ten zestaw jednak opchnę. Ile wołać za całość ? dokładnie to co na zdjęciu plus drukarka , w tym stanie ze wszystkimi papierami i opakowaniami foliami itp. Monitor 1081 jest nieużywany był podłączony inny monitor Philips. Drukarka MPS1270 bez tuszu ale z kartonem.
#amiga #retrocomputing #pytanie #hardware

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61ed9df0f7bdff000a933a80
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Ten zestaw jednak opchnę. Ile wołać...

źródło: comment_1642967305gd264zFDPxlQVVBKQJsqIV.jpg

Pobierz
  • 11
OP: Fotke wziąłem z neta, nie mam czasu na razie na licytacje na allegro. A chciałbym wiedzieć ile wołać by nie oddać za friko.
Myszek mam dwie, w tym jedna używana. Zdjęcia porobię ale nie w tym tygodniu.
@AnonimoweMirkoWyznania: - stan taki jak ze zdjęć. Brak zażółceń, jedynie na jednej myszce. W tamtym czasie dość szybko pojawiła się konsola wiec sam komputer przez to był mało używany.
@Banacek: "to
Przeanalizujmy: piszesz na wykopie, czyli masz tutaj kontonie od kilku minut, bo ogarniasz anonimowe. Piszesz w tagu amiga, więc pewnie udzielałeś się tam wcześniej lub chociaż plusowałeś wpisy, w końcu masz amigę i wiesz do czego jest, albo tylko czytasz ze zdjęcia. Wiedza jest, ale nie masz pojęcia ile to jest warte. Czyli sam to kupiłeś albo dawno i wydałeś fortunę, albo kilka lat temu, wydając kilkaset złotych. I nadal nie ciekawiło
OP: @Banacek: Czekaj czekaj. Może najpierw odpowiedz na moje poprzednie pytanie a wtedy ja odpowiem na Twoje uwagi. Pisałeś "Op powinien zapytać się @xandra z wykopu. Ona wszystko wie, miała wszystkie modele amig i jak chcesz to za ten „zestaw” ci coś narysuje. " - wyjaśnij łopatologicznie co chodzi jak dla nie-kom-pu-te-ro-wca.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@Banacek:

Aż mi się przypomniała konfiguracja posiadanego przez xandrę towera, gdzie jakimś cudem miała lutowany specjalny adapter, aby do a1200 podłączyć z jakiegoś powodu klawiaturę od cdtv.

Miałam coś takiego: nakładkę na układ ODD CIA tylko prostsze rozwiązanie, bez płytki i więcej drutów było niż tu: https://www.ppa.pl/sprzet/podlaczenie-klawiatury-od-cdtv-do-a1200.html Można też podłączyć klawiaturę z obudową z A1200, ale po co taką krowę trzymać na biurku ;)

I nie miałam wszystkich Amig: 1000/2000/3000 i
xandra - @Banacek: 
 Aż mi się przypomniała konfiguracja posiadanego przez xandrę tow...

źródło: comment_1643103573UFNFXCEV8zLGAC9PIDqqYN.jpg

Pobierz