Wpis z mikrobloga

Do niedzielnego schabowego z ziemniaczkami i koperkiem idealnie pasuje #rozdajo

Tym razem do szczęśliwego zwycięzcy lub zwyciężczyni trafi książka pod tytułem: Jak zarabiać w Internecie. Poradnik dla przedsiębiorczych webmasterów autorstwa Pawła Grzesiaka...

...a do tego kubek na smaczną kawusię i kilka innych gadżetów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Więcej o książce przeczytacie w tym miejscu..

Zasady rozdajo:
– Klikacie plusik
Czytacie o tym, jak zgarnąć do 200 USD bonusu w prosty sposób
– Odpowiadacie w komentarzu na pytanie: Czy korzystacie z serwisów cashback? Jeśli tak, to jakich? Czy Waszym zdaniem tego typu usługi są legitne? Dużo na tym zarobiliście?

Wyniki ogłoszę w najbliższą środę wieczorem.

#rozdajo #czytajzwykopem #ksiazki #biznes #literatura #konkurs #jakdorobicrozdaje

___
Dołącz do grupy na FB
Do obserwowania i czarnolistowania: #kasazpromocji

#pieniadze #promocje #promocja #zarabianie #oszczedzanie #okazja #okazje ##!$%@?
Pobierz
źródło: comment_1642944744XdGSON9NmN1qpDCWDXSdD5.jpg
  • 32
@RotflCopter: tak w Operze masz coś co się nazywa Dify Cashback i korzysta to z konta opery(tam gdzie synchronizujesz zakładki czy hasła) i idzie nazbierać za zakupy na allegro na tym czymś i po przekroczeniu 20 zł przelew leci albo na paypala albo na konto - jak sobie ustawisz
@JakDorobic_com: Jacuś za tego zaszytego na stronie ref linka też powinieneś polecieć bo jest to niezgodne z regulaminem wypoku, po prostu reklamujesz tu swoją farmę zarobkową za kubeczek i książkę, która nadaje się tylko na rozpałkę do pieca, gratuluję, jak widać elita internetu zarabiająca 15k łyka wszystko jak pelikany
@JakDorobic_com: zacząłem korzystać z picodi, zobaczymy ile to jest warte, niby automatyczne.

Poprzednio używałem coś innego nawet nazwy nie pamiętam, ale tam wymagana była ingerencja użytkownika i wklejanie dowodów zakupu do prawie każdego zakupu 0 automatyzacji, może tutaj jest inaczej.