Wpis z mikrobloga

@Pally: @Logan00: @TheArt: Ale nie napisałem nigdzie o homoseksualizmie.

Pisałem o aktywistach, tęczowych flagach, wege i ekobzdetach.

Do homoseksualistów nic nie mam, sam znam kilku i żyję z nimi normalnie jak z ludźmi.

No, ale wszystkie organizacje, aktywiści i różne ciekawe twory to wymysł anemicznych, rozpieszczonych luksusem bachorów, którzy mieli za dużo wolnego czasu.

Jakby #!$%@? to nie mieliby czasu tworzyć tych wszystkich lewackich wymysłów, oni nie rozumieją, że
@Blaskun: Nie, wyleczymy to wszystko rozdawaniem pieniędzy, na które tyrają "patriarchalne, szowinistyczne świnie". Jakby lewica rządziła to kraj wytrzymałby może pół roku i się #!$%@?ł.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ynfluencer:

Oni myślą, że wszystko bierze się z powietrza, bo nie znają innego, realnego świata niż swoje pałace, salony, które im bogaci starzy zafundowali, to żyjąc w takim luksusie, zepsuciu, nudząc się, przychodzą ci jakieś bzdury tego pokroju do głowy.

To oni nie siedzą w zawszonych, ćpunskich squatach?
@Logan00: @Pally: @frutson: Co jak co, ale historia się kłania. Weganizm ma ponad 5000 lat, a ruchy feministyczne miały popularność także z tego powodu, że kobiety nie mogły pracować ( bo miały zakaz ) Przyszła wojna - zabrakło rak do pracy. W zamian za prace kobiety zyskały prawo głosu . Do tego czasu tylko mężczyźni mogli pracować 6 dni w tygodniu po 10h dziennie ( ͡° ͜ʖ
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ynfluencer: - kurła ci to życia nie znają. Ja to do szkoły chodziłem przez jezioro i do emerytury pracowałem w jednej hucie - klasyczny "argument" osób, które nie mają nic mądrego do powiedzenia.