Wpis z mikrobloga

  • 28
@Logan00 w przeciwieństwie do wielu moich konfederackich znajomych, usamodzielniłem się od razu po maturze. Ciężko mi zrozumieć perspektywę kogoś, komu mamusia podciera dupkę do 30stki, ale tacy ludzie nadzwyczaj często zostają kucami. Korwin też dorobił się w taki sposób, że odziedziczył majątek po starych ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Blaskun: Nie, wyleczymy to wszystko rozdawaniem pieniędzy, na które tyrają "patriarchalne, szowinistyczne świnie". Jakby lewica rządziła to kraj wytrzymałby może pół roku i się #!$%@?ł.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ynfluencer:

Oni myślą, że wszystko bierze się z powietrza, bo nie znają innego, realnego świata niż swoje pałace, salony, które im bogaci starzy zafundowali, to żyjąc w takim luksusie, zepsuciu, nudząc się, przychodzą ci jakieś bzdury tego pokroju do głowy.

To oni nie siedzą w zawszonych, ćpunskich squatach?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Logan00:

Aha, ale pierdy typu darcie ryja, palenie rac, męskie różańce i święci rycerze Jana Pawła II to robią pracowici ludzie i prawdziwi polacy xD
  • Odpowiedz
@Logan00: @Pally: @frutson: Co jak co, ale historia się kłania. Weganizm ma ponad 5000 lat, a ruchy feministyczne miały popularność także z tego powodu, że kobiety nie mogły pracować ( bo miały zakaz ) Przyszła wojna - zabrakło rak do pracy. W zamian za prace kobiety zyskały prawo głosu . Do tego czasu tylko mężczyźni mogli pracować 6 dni w tygodniu po 10h dziennie ( ͡
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ynfluencer: - kurła ci to życia nie znają. Ja to do szkoły chodziłem przez jezioro i do emerytury pracowałem w jednej hucie - klasyczny "argument" osób, które nie mają nic mądrego do powiedzenia.
  • Odpowiedz