Wpis z mikrobloga

Cześć, jakoś w wakacje trafiła mi się promocja na Dishonored razem z DLC, więc zapragnąłem ją sobie odświeżyć po jakichś 8 latach :D I bardzo dobrze, bo teraz dla mnie Dishonored to studnia wiedzy o game designie oraz projektowaniu rozgrywki & świata.

Powiedziałbym, że Dishonored to bardzo starannie szlifowany diament leżący w morzu błota, który łatwo ominąć lub pomylić z kamieniem. Że Dishonored odwdzięczy się zachwycającym oczy błyskiem, ale najpierw trzeba go zauważyć, oczyścić z przykrywającej warstwy brudu, by spod zmatowionej powierzchni dojrzeć głęboko ukrywane piękno.

Stąd nagrałem ten oto film: Czym zachwyca Dishonored?

#gry #ps4 #ps5 #xbox #tworczoscwlasna #polskiyoutube #dishonored #gamedesign #gamedev
gry-sa-sztuka - Cześć, jakoś w wakacje trafiła mi się promocja na Dishonored razem z ...
  • 12
  • Odpowiedz
@Atreyu: To poluj na fajne okazje, ja kupiłem jakoś za ok 30 zł jedynkę z wszystkim DLC, dwójkę i samodzielny dodatek do dwójki :D
@raduk: Zgodzę się, fabuła jest dosyć prosta, bardziej świat odgrywa tutaj swoją rolę :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gry-sa-sztuka: wczoraj skończyłem dwójeczke, drugi raz od premiery. Mechaniczna rezydencja i posiadłość Stiltona to geniusz level designu, poziom Thiefa 1/2 co najmniej.
  • Odpowiedz
@Roniq: Powtórzenie dwójki jeszcze przede mną, ale do dzisiaj mega pamiętam tą rezydencję zmieniającą kształt :D O dziwo bardzo mi zapadł w pamięć też zrujnowany psychiatryk (?) na takiej chyba wyspie - mega klimat tam był :D
  • Odpowiedz
@Just_Doesnt_Know: U mnie teraz były 3 przejścia jedynki: niski chaos, wysoki chaos, cień + duch + bez korzystania ze zdolności Odmieńca (oprócz mignięcia). W dwójkę grałem tylko raz i przeszedłem ją Corvo. W tym roku jak będę przechodził ponownie dwójkę, to na pewno Emily i na pewno na wszystkie możliwe sposoby :D Choć z tego co pamiętam, to trza ją ukończyć bez używania jakichkolwiek mocy Odmieńca, co już jest trudniejsze, niż
  • Odpowiedz