Wpis z mikrobloga

@moll: w żadnym pis nie jest lewicą. To prawicowi populiści. Centralne sterowanie i rozdawnictwo nie jest postulatem Lewej strony. Lewa strona postuluje wspólne korzystanie ze środków wspólnej produkcji, a nie rozdawanie produkcji jednych swoim. To są dobre postulaty - tworzenie wysokiej jakości usług publicznych za podatki podatników, z których każdy może korzystać. Szkoły, szpitale, drogi - pis tego nie realizuje. PiS bawi się w bandytę - zabrać jednym, żeby udawać
  • Odpowiedz
@Kempes: Ja wiem, że ciężko być prawakiem i widzieć co prawicowi ekstremiści odwalają i trochę przypau. Dlatego sobie to racjonalizujecie wmawiając sobie, że prawicowi ekstremiści których nie lubisz są lewakami tak?
  • Odpowiedz
PiS to lewactwo gospodarcze.


@Kempes: rozwiń myśl. Nie realizują żadnych celów gospodarki lewej strony. Daj jakiś przykład, bo nie rozumiem skąd wam się to bierze. Populizm to nie lewica. Czym są lewicowe postulaty gospodarcze masz wyjaśnione wyżej. PiS ich nie realizuje.
  • Odpowiedz
@kot_z_wolnego_wybiegu: wyrzuciłeś z siebie nazwy krajów,. więc to odpowiedź tylko na pytanie gdzie. A ja zapytałam jeszcze kto i jak zrealizował, więc ja czytać potrafię, za to Ty nie potrafisz mi odpowiedzieć
  • Odpowiedz
via Android
  • 19
@kot_z_wolnego_wybiegu Gdyby komuna przed '89 dogadała się trochę z kościołem katolickim i podzieliła się z nim władzą, jak to robi teraz PiS, to bysme w Polsce komunę mieli do dzisiaj ( )
  • Odpowiedz