Wpis z mikrobloga

Pozmieniałem kilka wartości hashrate oraz prądu, głównie na podstawie danych z kanału YT Sebs FinTech Channel i jednego mirasa, który podesłał swoje wyniki.

I udało mi się sprzedać 70% kart jeszcze przed spadkami :)

Obserwuj/czarnolistuj #wykopkopiekrypto

#gpuacl #kryptowaluty #ethereum #eth #ravencoin #rvn #ergo #kartygraficzne #gpu #kopaniekryptowalut #mining #komputery #nvidia #amd
Pobierz cranberry250 - Pozmieniałem kilka wartości hashrate oraz prądu, głównie na podstawie ...
źródło: comment_1642887799kC6advVx3KeXHVUMXSmM4c.jpg
  • 31
@cranberry250: najdrozej to karty szly przed swietami :) 6600 xt po 3 k schodzily jak swieze buleczki , 6600 po 2750 - oczywiscie wszystko na pelnej gwarancji w PL . tak czy siak nawet dzis to jest jeszcze spory zarobek na kopani i nic nie daje takiego zysku ... chociaz kupowac karty w obecnych cenach przy zwrocie jakos w 3 lata :) to tak se. Tak czy siak jeszcze 1.5 GH
@theoforos1: wiesz zysk liczysz na dzień dzisiejszy. Przez pół roku będziesz pod kreską ale waluty się trochę nazbiera. Żeby tylko za spadkami diff podążył jeszcze

@cranberry250: można jeszcze pobrać na raty 0% tylko trzeba dobra okzje w dobrym miejscu trafić. To zawsze można pokopać parę m-cy i z gwarancją jako używka też się sprzeda kwestia cen

Nie chce mi się tego liczyć ale dalej bez posiadania firmy ciężko o inwestycje
Pokaż pełne OC łącznie z pamięciami. Ustawię tak jak Ty masz i jeżeli przez 2 dni się nic nie wywali to zmienię w tabelkach. Aczkolwiek ja liczę też pobór prądu bazy, czyli około +10W na kartę