Wpis z mikrobloga

Pozmieniałem kilka wartości hashrate oraz prądu, głównie na podstawie danych z kanału YT Sebs FinTech Channel i jednego mirasa, który podesłał swoje wyniki.

I udało mi się sprzedać 70% kart jeszcze przed spadkami :)

Obserwuj/czarnolistuj #wykopkopiekrypto

#gpuacl #kryptowaluty #ethereum #eth #ravencoin #rvn #ergo #kartygraficzne #gpu #kopaniekryptowalut #mining #komputery #nvidia #amd
cranberry250 - Pozmieniałem kilka wartości hashrate oraz prądu, głównie na podstawie ...

źródło: comment_1642887799kC6advVx3KeXHVUMXSmM4c.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cranberry250: już wkleiłem poniżej co za bajki odpowiadasz , zaraz jak krypto pójdzie w gore to napiszesz ze jednak odlupiles duzo taniej a jak spadnie to ze wszystko uplynniles bo masz aktywa które dadza zarobić 100 procent ;)
  • Odpowiedz
@cranberry250 dobrze masz rację :) jak trzymasz na 140w to pozostawię bez komentarza twoją wiedzę :) pewnie poziom tego z jutuba foksbagsik ,:) kiedyś widziałem co on robi to aż żal ludzi którym on konfiguruje sprzęt . Tak samo rx 6600 , wszystko ale to wszystko robi 29 mh ... Przy okolo 50 w z gniazda bo hive to pokazuje po 38 .
  • Odpowiedz
@theoforos1: Rób zdjęcie poboru prądu z gniazdka dla Swoich 3 sztuk, a ja za jakąś godzinę (max 2) podeślę swoje.

A karty RX faktycznie mają spore przekłamanie energetyczne w kwestii poboru prądu.
I zgadzam się że foxbaksik to janusz kryptowalut :)
  • Odpowiedz
@cranberry250 ale ja mam 10 tych kart na koparkę ;),i to mixy na obecna chwilę ( 6600 6600xt superki itp bo trochę sprzętu w grudniu sprzedane ) wiec nie mam co pokazać .rxy liczyć trzeba MINIMUM + 10w na kartę w stosunku do hive . Rtx pokazują w miarę ok , czasami +5 w .
  • Odpowiedz