Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Najlepiej, że przy kolejnym ATH jak @rysiekryszard czy @gosciu82 będą pisać, że bitcoin jest nadal tani, to wyskoczą takie świeżaki z tekstami, że tani to był jak kosztował 30k. Holderzy wręcz modlili się o bessę która może właśnie nastąpiła. Ale wy nie kupicie i tak, bo umysł idioty zawsze przegra z umysłem biedaka. Ja mam to szczęście, że jestem turbo debilem i na spokojnie dokupuje.
#bitcoin
  • 27
@Jestem_robotem123: tak, ja. Jesteś dzbanem, niedowartościowanym dzieciakiem, który cisnął żałosne kity a później się żalił :D

nie chodzi mi o wychodzenie na stałe tylko o wyjście po to żeby dokupić kilka razy więcej na dołku.


A kto mówi o wychodzeniu na stałe? Jesteś tak upośledzony że nie potrafisz ogarnąć znaczenia prostego określenia?
@Jestem_robotem123: Nie zakładałem wzrostów ani spadków krótkoterminowo dzbanie. Zakładam gigantyczne wzrosty długoterminowo i od prawie 9 lat się nie mylę. Nie będę debilem który #!$%@? jedyną okazję życia i #!$%@?ę ją tradując. Tradować będę mógł zawsze i to na wielu lepszych aktywach pod względem przewidzenia ich trendu krótkoterminowego niż krypto. Nie zaryzykuję #!$%@? BTC i dzięki temu podejściu mam zajebiście, dużo lepiej od tysięcy dzbanów których widziałem po drodze, którzy tradowali.
@Opposition_Fuhrer: Tak samo wielu traderów powie że ma lepsze podejście od dzbanow którzy nie umieją realizować zysków. Hodl to też decyzja, jeśli hodlujesz to znaczy ze zakladasz wzrosty, w przeciwnym razie jest to alogiczne. Co innego gdybyś napisał "nie umiem trejdować więc trzymam i mam mniejszy zysk, ale mam" a co innego jak piszesz że wieczny hodl to najlepsza decyzja i obrażasz ludzi którzy umieją wyjść i wejść w optymalnym momencie.
"nie umiem trejdować więc trzymam i mam mniejszy zysk, ale mam"


@Jestem_robotem123: Nie umiem, ty też nie, tak jak i większość ludzi. Wychodzę na tym lepiej niż wy.

Hodl to też decyzja, jeśli hodlujesz to znaczy ze zakladasz wzrosty


DŁUGOTERMINOWO DZBANIE! Krypto można przewidzieć tylko długoterminowo, krótkoterminowo nie da się w przeciwieństwie do np. spółek giełdowych, gdzie można się opierać o ich działanie a nie nieprzewidywalną i nieuzasadnioną niczym spekulacyjna karuzelę
@Jestem_robotem123: a ile.ty jesteś na rynku... A ile cyber... Jesteś tu może tydzień dwa człowieku... Coś se działasz jakiś niedługi czas i uważasz się za prze #!$%@?...
W zasadzie nie wiem czego nie rozumiesz w tym co powiedział cyber ... To co on teraz na twoje " traci" to nic po tym co zyskał... To co trader zyskuje jak to sprzedał za 50 k to nic w porównaniu po tym co