Wpis z mikrobloga

wasz przegryw nie polega na tym, ze macie niski wzrost, brzydka morde, ze polki sa zle, albo, ze wymysleliscie sobie jakis #blackpill,ktorego nie ma wasz przegryw polega na tym,
ze macie ujemne iq, i nie umiecie w relacje miedzyludzkie, pluje wam na zakole xD
#przegryw
  • 54
  • Odpowiedz
@kasperski113: No jak pisałem, blackpill potrafi wyżerać mózg. Ale mimo to co do podstaw mają rację - wygląd jest niestety najważniejszy. Kobiety mają o wiele łatwiej na rynku matrymonialnym, natomiast mężczyzna oprócz wyglądu musi jeszcze spełnić wiele innych wymagań. Jak przeglądam (dla zdrowia psychicznego niecodziennie) tag to osoby tutaj potrafią mieć oprócz wyglądu jeszcze wiele innych problemów. Problemów, które dla kobiet nie są aż takim bagażem dla rozpoczęcia związku czy
  • Odpowiedz
@kasperski113: Dodatkowo polecam wywiad https://www.rp.pl/plus-minus/art1290351-tomasz-szlendak-kibice-sa-najbardziej-romantyczna-grupa-spoleczna

Co roku robię taką zabawę dla studentów i studentek. Lista tego, czego szukają mężczyźni u kobiet, jest niemal taka sama od lat, a lista cech poszukiwanych przez kobiety rośnie z roku na rok. Czy znajdą gdzieś mężczyznę ze wszystkimi tymi zaletami? Nie znajdą nawet z połową z nich
  • Odpowiedz
@kasperski113: A ja na ulicy widzę nowe porsche i mercedesy amg. Dlaczego ja takim nie jeżdżę? I nawet gdybym codziennie ruchał nową julkę nie negowałoby to blackpilla w jakikolwiek sposób. Ja nawet mógłbym mieć partnerkę, ale nie taką jaką chcę. I my podajemy prace naukowe a ty podajesz dowody anegdotyczne wątpliwej jakości. Ja częściej widzę oskarków z przeciętnymi laskami niż na odwrót.

@hitori:

Jeden tu pisał, że 178
  • Odpowiedz
@kasperski113: Blackpill to nie blef ostatnio spotykałem się z jedną laska poznana w realu szara myszka latałem z kwiatami po restauracjach żeby dostać 2 kosze nie Pasujemy do siebie itp napewno przez mój charakter...
  • Odpowiedz
@kasperski113: Blackpill to nie blef ostatnio spotykałem się z jedną laska poznana w realu szara myszka latałem z kwiatami po restauracjach żeby dostać 2 kosze nie Pasujemy do siebie itp napewno przez mój charakter...
  • Odpowiedz
@tropiebobry pewnie gdyby nie ten brutalny blackpill, to bylbys niezlym ruchaczem, prawda? wlasnie ide na domowke za pol godziny, bede mial wiecej kontaktow z rozowymi, niz ty przez cale swoje zalosne zycie xD
  • Odpowiedz
@kasperski113: Miałem pare dziewczyn. Ale mieć kontakt z różową to nie sztuka. Zawsze możesz zostać beciakiem-bankomatem i tego Ci życzę. PS r00chałem nie raz, a dopiero mam 23 lata. Mimo to uznaję blackpill i zauważam różnicę w relacjach międzyludzkich ze względu na sam wygląd rozmówców. Wybacz, że tak bezpośrednio określiłem kim jesteś w poprzednim komentarzu. Prawda boli w oczy, co?
  • Odpowiedz
@tropiebobry: jakby tak bylo, to nie #!$%@? bys w co drugim wpisie o jakims blacpillu, po prostu jestes frustratem, ktory nigdy nawet za reke nie trzymal, dokonczymy dyskusje jutro, milej soboty samemu w ciemnym pokoju xD
  • Odpowiedz
@kasperski113:

Weź stąd #!$%@? bo poziom dyskusji który reprezentujesz to dno,jakieś #!$%@? osobiste wycieczki bo zesrałes się i nie potrafisz przyjąć logicznych argumentów.
#!$%@? kogokolwiek interesuje co idziesz robić a jeszcze bardziej nikogo nie interesuje jakim jesteś kretynem.
  • Odpowiedz
@kasperski113: Oto jak dla mnie sedno blackpilla - NIE MUSISZ być chadem, ale NIE MOŻESZ być poniżej przeciętnej. Umownie od tego 5/10 zaczyna się człowiek, który dobrze czuje się w swojej skórze i może być akceptowany przez obie płcie i być np. tą duszą towarzystwa na imprezie.

Przyznajmy szczerze - są poziomy wyglądu poniżej 5/10, gdzie żadna rozmowa i charyzma nie nadrobi ubytków genetycznych. Kobiety mogą odrzucać chada 8-9/10, z
  • Odpowiedz