Wpis z mikrobloga

Mam plan jak wykorzystać chwilową słabość Rosji wywołaną inwazją na Ukrainę. Słyszałem że pod naporem koalicji państwo Islamskie jest wypychane z Lewantu. Może wykorzystamy tą okazje i sprowadzimy ISIS do Polski w celu walki z pogranicznymi Moskalami? Zobaczcie na mapę: Nadamy ziemie braniewską ISIS-owi w lenno, oni zajmą się ekspansją w kierunku prus wschodnich przy pomocy przybyłych dżihadowskich wojowników, a my im pomożemy i zniszczymy gniazdo dzikich moskali przy naszej granicy. Co sądzicie? Mogą z tego wyniknąć jakieś problemy na przyszłość?
#isis #heheszki #krolewiec #kaliningrad #prusywschodnie #krzyzacy #kalifat #rosja #ukraina #wojna #historycznememy
Cierniostwor - Mam plan jak wykorzystać chwilową słabość Rosji wywołaną inwazją na Uk...

źródło: comment_1642842203VF2CNrnmUCfdtIEVtLUXq5.jpg

Pobierz
  • 71
@nutka-instrumentalnews:
Podejrzewam,że on o tym wie,to mi wygląda na BARDZO inteligentny trolling.


U nas każde dziecko wie,że Obwód Kaliningradzki nie jest nam potrzebny,jak i to,że poziom uzależnienia go od Polski jest duży.My nie musimy w zasadzie nawet używać siły jakby co,jakbyśmy im granicę zamknęli to oni leżą i kwiczą.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oni są tak zdesperowani,że wyłudzają nawet nasze wizy pracownicze (bo tylko te teraz pozwalają do
@czachson:
To jest teoretycznie możliwe,mogą tak zrobić.Jak raz bodajże TRZECH komentujących pod jednym artykułem w necie napisało,że trzeba im go zabrać i wcielić do Polski to była gruba afera o to.Bo oni nie napiszą,że tak chce 3 Polaków na prawie 40 milionów Polaków,tylko,że POLACY CHCĄ.
Czyli tak jakby właśnie wszyscy chcieli,a jednocześnie nie można im kłamstwa zarzucić bo trzech Polaków to Polacy przecież a nie Polak.( ͡° ͜ʖ ͡
@Cierniostwor:
A teraz ciekawostka.Nie wymyśliłeś niczego nowego.Muslimów tam i bez tego coraz więcej bo twój plan wciela w życie ich własny kraj.Z byłych azjatyckich republik tam dużo ludzi się zwala,szczególnie z Uzbekistanu,ale nie tylko.
Gastarbajterzy,ale mieszkańcom się to nie podoba bo wielu uważa ich za dzicz i się ich boją.
Że niby oni szczególnie na kobiety są nastawieni i to niby polega na tym,że je molestują.
Samotna kobieta idąca w ich