Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 35
Nówka mieszkanie do wynajęcia. Powisiało ogłoszenie 2 tygodnie i obniżka o 30% bo się właściciel pokapował że albo zarobi cokolwiek albo nic. Mieszkanie kompletnie nowe. Jeszcze się tam nawet nie zdążył nikt pijany pożygać. Lokalizacja: głęboka Polska B, Grajewo.
#nieruchomosci
Pobierz NamietnyDzwigowy - Nówka mieszkanie do wynajęcia. Powisiało ogłoszenie 2 tygodnie i o...
źródło: comment_1642791510EgVWmsAUAvREa1BqRmK1ag.jpg
  • 22
@NamietnyDzwigowy: Po pierwsze to mi wygląda na kryptoreklamę tego ogłoszenia. Po drugie to stary numer handlowy. Wystawiasz coś o 50% procent drozej niż chcesz sprzedać. Potem robisz obniżkę o 30% i łapiesz frajera. Wszystkie firmy odzieżowe tak robią (potem są obniżki 70%), firmy AGD i RTV. Np Lapek z ceną z dupy przez tydz a potem wielka wyprzedaż.
@NamietnyDzwigowy: o jezu, ale się dałeś zrobić w bambuko xD miałem dokładnie to samo. Wystawiłem mieszkanie na wynajem za 1600 całość z czynszem do administracji, ale chętnych było mało to wpisałem 1100 zł a czynsz osobno i OLX wyswietlil z automatu, że obniżka o 31% a telefonów od #!$%@? mimo, że de facto cena się nie zmieniła xD


@spacja_enter: ludzie czasami dziwnie wyszukują. Pamiętam, jak siostra sprzedawał mieszkanie. Ustawiła jakąś
@NamietnyDzwigowy: to uczucie ze w uk place troche wiecej a to przeciez grajewo XD nie bylem tam 20 lat ale przeciez to zadupie, wiadomo ze nie suwalki i blizej warszawy niz bialystok ale wciaz to jest lomza czy inne cos takiego

jeszcze moze studentom to bym zrozumial ale to przeciez grajewo, wtedy to bylo nigdzie i nikt nigdy nie mial tam interesu i pewnie teraz tam nic nie ma i nie