Wpis z mikrobloga

Ktoś starszej daty może się wypowiedzieć na temat relacji w dzisiejszych czasach? Ja zauważyłem, że np 10 lat temu dziewczyny same chciały się spotykać z facetami na randki a teraz jak pisze z tymi z Tindera to tak jakby takie obojętne i wystarczało im samo pisanie albo npniedna pracuje od rana do 20stej i pewnie brak czasu na jakies randki.Dożyliśmy czasów gdzie samo pisanie ludziom wusatrczy bez żadnych spotkań

Dodam, że sam mam teraz dystans, bo nie ufam za bardzo kobietom w każdej chwili może coś jej się odwidziec i w ogóle.
#przegryw #rozowepaski #zwiazki #tinder #badoo #hipergamia #p0lka
  • 11
  • Odpowiedz
@Kodzirasek: moim zdaniem to spoleczenstwo jest #!$%@? totalnie zobacz ile jest przegrywow, niemoznosc nawiazania relacji, kiedys myslalem ze pisac z dziewczyna bedzie chetna na znajomosc tak jak ja a sie okazuje zgola inaczej, jakas loszka odpisala mi na wiadomosc po 3 latach przepraszajac ze nie miala czasu odpisac
  • Odpowiedz
@Kodzirasek: mi się wydaje, że to covid i ludzie ogólnie zrobili się jacyś #!$%@?. Nawet moi znajomi są coraz bardziej leniwi i nie chce im się nigdzie wychodzić a jak już zapgoponuje coś za miastem to "o matko czemu tak daleko"..
  • Odpowiedz