Wpis z mikrobloga

To wszystko wasza wina przegrywy.

Polki tak naprawdę nie chcą chadów ale nie mają wyboru bo tyle piszecie że lecą na chadów. To złe incele je zmanipulowały do dawania 2 metrowym bonawenturom, gdyby nie to by im się wzrost nie podobał, one wcześniej na to nie patrzyły.

#heheszki #humorobrazkowy #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw #blackpill #podrywajzwykopem #wzrost
o.....i - To wszystko wasza wina przegrywy. 

Polki tak naprawdę nie chcą chadów al...

źródło: comment_1642778246GaRbY601Mi2Ff4elOnMtui.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@olaf_wolominski: Może trochę przesada i co do wzrostu się nie wypowiem, ale np. o tym, że zakola to coś złego też się dowiedziałam dopiero z wykopu i dopiero wtedy zaczęły mi się rzucać w oczy więc coś w tym jest czy wam się to podoba, czy nie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@olaf_wolominski: ale to prawda, że przedstawiacie namolnie obraz, w którym niski wzrost powiązany jest absolutną nieatrakcyjnością i innymi negatywnymi cechami z zespołu mentalności przegrywa. Nie dziwne, że przeczytanie tego 100 razy sprawia, że kobieta z większą rezerwą zaczyna takich traktować.
  • Odpowiedz
@Bover:

niski wzrost powiązany jest absolutną nieatrakcyjnością i innymi negatywnymi cechami z zespołu mentalności przegrywa

Bo tak jest xDD

Nie dziwne, że przeczytanie tego 100 razy sprawia, że kobieta z większą rezerwą zaczyna takich traktować.

Nie ma znaczenia czy kobieta przeczyta to 100 razy czy 1 raz. Niscy mężczyzni nigdy dla kobiet nie byli, nie są i nie będą atrakcyjni
  • Odpowiedz
Większość kobiet nawet nie zna tego środowiska i mylisz przyczynę ze skutkiem


@JediKnight: nikt nie "zna" bo to środowisko siediz w piwnicy. Komentuję to, co napisała cytowana różowa w kontekście wpisów na mikroblogu.

Przyczyna: powtarzające się wpisy, które utożsamiają niskich mężczyzn z innymi niepożądanymi cechami, a podkreślają istotność cech tych magicznych "chadów"
Skutek: kobiety, które to czytają, mają dodatkowe preteksty, żeby
  • Odpowiedz
Nie ma znaczenia czy kobieta przeczyta to 100 razy czy 1 raz. Niscy mężczyzni nigdy dla kobiet nie byli, nie są i nie będą atrakcyjni


@Abu_Hajaar: nie będą bardziej atrakcyjni od wysokich. To jest jasne. Tyle, że te wpisy przegrywów budują jakąś narrację, że niskim to się wyłącznie wykluczenie społeczne należy.
  • Odpowiedz
@Bover:

Chyba przeceniasz kobiety,one mają #!$%@? kompletnie na tego typu środowiska i te wpisy.
Temat niskiego pojawił się na agendzie bo niscy zaczęli mieć coraz gorzej a nie dlatego że mają kompleksy i zaczęli o tym gadać.Kompleksy nie biorą się z dupy.
Napisałeś jedna z najgłupszych rzeczy jakie czytałem na tym tagu.
  • Odpowiedz
@JediKnight: przecież post jest właśnie o komentarzu różowej która o tym pisze xD.

Ludzie, czytajcie o co chodzi w danym wątku chociaż, zanim zaczniecie agresywnie się pluć.
  • Odpowiedz
@olaf_wolominski coś w tym jest bo przed wykopem niskich facetów po prostu nie zauważałem(nie zwracałem uwagi czy ktoś jest niższy czy wyższy). Nigdy nikogo nie wyśmiewałem z tego powodu. Teraz stając w kolejce w sklepie wzrost rzuca mi się w oczy. Zacząłem dostrzegać że dużo osób jest niższych ode mnie. Nadal nikogo nie wyśmiewam bo #!$%@? nie jestem.
  • Odpowiedz