Wpis z mikrobloga

To wszystko wasza wina przegrywy.

Polki tak naprawdę nie chcą chadów ale nie mają wyboru bo tyle piszecie że lecą na chadów. To złe incele je zmanipulowały do dawania 2 metrowym bonawenturom, gdyby nie to by im się wzrost nie podobał, one wcześniej na to nie patrzyły.

#heheszki #humorobrazkowy #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw #blackpill #podrywajzwykopem #wzrost
o.....i - To wszystko wasza wina przegrywy. 

Polki tak naprawdę nie chcą chadów al...

źródło: comment_1642778246GaRbY601Mi2Ff4elOnMtui.jpg

Pobierz
  • 35
Kompleksy nie biorą się z dupy.

Napisałeś jedna z najgłupszych rzeczy jakie czytałem na tym tagu.

@JediKnight: Nie przetłumaczysz komuś takiemu. To wcale nie jest tak że to kobiety napędzają inflację wzrostową za pomocą social mediów, a zwłaszcza dzięki tik tokowi, a cała ta moda na "only 6+ foot tall" przyszła do nas z usa, to wcale nie kobiety nagrywają jakieś gówno krótkie filmy gdzie jadą po niskich od każdej strony,
@Teutonic_Reich:

Dlatego że te tezy są tak absurdalne że nawet nie mam sił na ten stek bzdur.Sila rażenia tych środowisk jest znikoma w porównaniu do siły social mediów więc logiczne jest skąd bierze się wyśmiewanie niskich mężczyzn ( chociaż dzisiaj 1,75 to niski XD).
Na tagach gdzie siedzi garstką mężczyzn kobiety podpatrzyły wpisy i nagle z tego na tik roku zrobiło się 100 tys obejrzeń gdzie kobiety gardzą niskimi XD.
No
Sila rażenia tych środowisk jest znikoma w porównaniu do siły social mediów


@JediKnight: Dokładnie. Ile to może mieć średnio wyświetleń wpis na tagu blackpill na wykopie? 1000max? 2000 max? Nawet najbardziej wykopywane znaleziska na głównej mają po około 30-50 tysięcy a to wciąż główna, a nie mikroblog.

( chociaż dzisiaj 1,75 to niski XD).

Dla niektórych 180cm dzisiaj to niski.

Na tagach gdzie siedzi garstką mężczyzn kobiety podpatrzyły wpisy i nagle
@Thachii: Mam 170 cm wzrostu i od dawna lubię chodzić w butach na obcasie. Spotykałam się kiedyś z facetem, który był mojego wzrostu, a na obcasach ja byłam wyższa. Mi to nie przeszkadzało, ale jemu owszem. W pewnym momencie zaczął wręcz wymagać, żebym nie zakładała wysokich butów jak gdzieś razem wychodzimy. Myślę, że to on spaczył mój stosunek do wzrostu. Chyba właśnie od tamtej pory zaczęłam kalkulować w głowie czy dany
@Thachii: Obcasy sprawiają, że noga wygląda zgrabniej. Wymuszają też pewne napięcie mięśni, co się do tego przyczynia. Wydłużają całą sylwetkę (oczywiście jak dziewczyna ma figurę baryłki to nic nie pomoże, ale względnie szczupłej dziewczynie jeszcze dodatkowo podkreślą tą smukłość). Wymuszają zgrabny sposób chodzenia i trzymanie odpowiedniej postawy (pod warunkiem, że dziewczyna umie chodzić na obcasach, w przeciwnym razie wygląda to komicznie). Również sama stopa wygląda na mniejszą i zgrabniejszą, o ile