Wpis z mikrobloga

Domyślam się, że gra była przetestowana ale najwięcej błędów i tak zawsze wychodzi na produkcji :D


@pur3pwnage: wiekszosc problemow to albo zepsuty save, co zdazalo sie i w G2, po prostu silnik jest juz naciagniety do granic mozliwosci

albo jakies skrypty ktore sie zle odpalaly, scenka ktoa sie zawieszala itp, zwykle jak sie korzystalo z marvin mode i latania itp wiec znow - wartyo miec save chwile wczesniej a nie 6h
@pur3pwnage: Najwiekszy problem to wysypujace sie zapisy i gra. Zapisuj czesto i na roznych miejscach. Mi gra sie wysypala od poczatku do konca z 40-50 razy. Ze zadan to dwa mi sie pobugowały, na szczescie poboczne.
@pur3pwnage: na 120 godzin gry wywaliło z 20-30 razy do pulpitu z access violation. Czasem jest błąd b-file czy jakoś tak, w menu save. Jak trafi akurat podczas zapisu to tracisz zapis, dla tego trzeba zapisywać naprzemiennie na dwóch zapisach i dosyć często. Jeśli chodzi o skrypty w questach to raczej nie doświadczyłem błędów, może sporadycznie. Może w jakiejś cutscence aktorzy sie zblokowali i trzeba było wczytać. Albo wpadłem gdzieś między
@pur3pwnage: mi tak ze 2-3 razy wywaliło access violation i z 2-3 razy zacięło się na cutscenkach, no i mały bug jak zabijesz przeciwnika tak że przy tym spadnie (nawet z małej wysokości) to cały czas jest animacja jak ciało spada i dźwięk uderzenia co trochę wkurza, ale ten bug miałem głównie na początku więc może go już naprawili
@pur3pwnage: U mnie crash co 3-4 godziny, głównie przy dialogach lub próbie zapisu - najgorsze było to drugie, wiadomo, że gra zapisywana na różnych slotach co 5-10-15 minut, ale i tak to irytowało, jakby nie mogła się wykrzaczyć 10 sekund później ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale to takie standardowe przypadłości Gothica ogólnie są chyba.
@pur3pwnage: ja mialem kilka acess violation (chyvba patche je juz poprawily bo potem nie wyskakiwaly, chociaz jednego pobocznego npc co zaczepial do rozmowy zabilem z kodem xD), dwa czy trzy razy mi sie scenka sciela i wczytywalem, i z 2x podczas biegania w miescie wpadlem do sciany xD (jak uzywalem akrobatyki i podczas skoku pod zlym katem sie obtarlem o naroznik bramy xDD)

ale savy całe, gdzie pamietam ze ostatnio g2nk