Wpis z mikrobloga

Czasem jak mam cięzki dzień w robocie to szukam w odmętach jutuba perełek jak ta poniżej.
Ten powiew nostalgii do gniotów gnika kiedy jeszcze dało się je oglądać i nawet o dziwo o czymś one zwykle były.

Jako znany gnikolog. pozwólcie że zabiorę Was akat do roku 2014 (Tak by przynajmniej wynikało na moje oko) do gniota którego może nie znacie - zakładam że oryginalna nazwa to było coś w stylu "Kobra coś robi z humorkiem elo"

Miejsce akcji: Po klasycznym osprzęcie kuchennym jest to rezydencja Państwa kupiec na Mineralnej, stary okap w którym jeszcze buty sie nie suszą (Albo przynajmniej nie na filmiku), klasyczne niebieskie szafki w kuchni.

Bohaterowie:

Kobra jeszcze jakieś ja wiem, na oko z 40 kilo wcześniej, nawet można by rzec że wygląda bardzo dobrze - włosy na stylówce, kolczyki sukienka bransoletki, co ciekawe nie wypowiada ani słowa przez całego gniota.

Jako dobra żona robi kolacje (Bo tajge akat zrobił śniadanie) - ale generalnie to wszystko wygląda dosyć schludnie - kuchenka czysta, brak tłuszczu, wszystko uporządkowane.
Bonus, kobra pod koniec filmiku sobie akat beka, ale ZAKRYWA USTA RĘKĄ żeby zagłuszyć - czyli wtedy jeszcze miała świadomość jakiś podstaw obycia i kultury.

Jest też kot Rambo jako drugi bonus.

Gnik wypowiada się płynnie - nie używa zgierskich słówek(poza ELO i Z HUMORKIEM) w stylu akat, wizowie awaizisie itp, nawet dziwnie się słucha tak dobrze złożonych wypowiedzi, to aż nienaturalnie brzmi - ale trzeba przyznać że raczej zwięźle i z sensem (Pomijając samą aurę gniotową)

Założenie że akcja dzieje się w 2014 r wychodzi z faktu nowej dziarki gnika - wtedy to była premiera jego hitu "Pluje na was totalnie" - przynajmniej według mojej pamięci i ustaleń.

Generalnie to jakby ktoś to oglądał pierwszy raz to by sobie pomyślał że no, taki Mati i Gosia sobie żyją rok po ślubie czy tam dwa i jak większość ludzi coś tam sobie robią, może nawet po pracy bo materiały dojechały?

To jest niesamowite jak w przeciagu 8 lat z takich niepozornych ludzi wyszedł nasz zgierski klejnot z 10N i DLL, o majonezowym baronie to już szkoda pisać, bo w porównaniu z tą teraz to jak 2 "Gosie" wtedy xD.

Jakby mi ktoś wtedy powiedział że za 8 lat będą mieli córkę która będzie przywiązana do fotelika, albo że nie wiem, będzie można zobaczyć onlyfans kobry i gnika na internecie to bym go raczej wyśmiał xD

Jak spodobają się takie wspominki to mogę wrzucać częściej moje perełki bo kilka ich mam.
#bonzo #classicbonzo #patostreamy
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Skatedog: ło baben tego typu benc, dziwnie się tego słucha tego typu, gdy na końcu zdania oczekuje się tego typu, a tego typu nie ma tego typu. Fimik jeszcze przed moją karierą fina Tajga
@Okuratny_trener_organistego: Owszem było, nawet tajgera też, tylko wtedy te zdjęcia "wyciekły" i byłbym w stanie w to nawet uwierzyć (Bo raczej widać było że były robione raczej dla siebie), gdzie w porównaniu z zeszłym rokiem te materiały były po prostu wysyłane do ala kochanki sylwii czy innych gachów ze strony kobry - także to troszkę inna sprawa bym powiedział
@Okuratny_trener_organistego: Tak też sobie przypominam te pierwsze wycieki zdjęć (Pomijając fotkę "Gosi" - wtedy już widać było parcie na szkło albo inne twarde rzeszy tego typu) - wtedy był o wiele bardziej popularny więc jest opcja że ktoś w lombardzie chciał się trochę fejmu napić - pamiętam że była z tego gruba afera wtedy, ale to bez porównania z sikaniem do kubka czy twerkiem kobry którymi raczyli nas sami z siebie.