Wpis z mikrobloga

@w00nski: Poznań był na pierwszym planie, Toruń i Bydgoszcz to plan B. W Toruniu byłem tylko przejazdem, w Bydgoszczy nigdy nie byłem. Słyszałem sporo dobrych rzeczy o tym mieście i na zdjęciach wygląda ładnie, ale nie mogę się znowu wkopać w beznadziejną pracę, bo za dużo zdrowia psychicznego mnie to kosztowało.
@Borealny: beznadziejną pracę możesz mieć wszędzie - w Bydgoszczy, Poznaniu, Warszawie czy Los Angeles, nie ma tu reguły. Analogicznie najlepszą pracę możesz mieć w Toruniu, który ma najwęższy rynek. Poprzeglądaj ogłoszenia, znajdź pracę, wtedy się przeprowadź. Jeżeli uznasz, że miasto ci się nie podoba to zawsze możesz zmienić. Zaden mirek nie przewidzi gdzie się najbardziej będzie tobie podobało.
@Borealny: Po prostu w Poznaniu będziesz miał napewno lepsze perspektywy i tu nie ma żadnych wątpliwości. Plus szeroki dostęp do wszelkiej rozrywki. A ceny są bardzo zbliżone do bydgoskich. Do Bydgoszczy zawsze możesz szybko skoczyć obecnie droga z centrum do centrum do 1g 15min odkąd jest cała S5
@w00nski: no tak, ale mimo wszystko lepiej jest być w miejscu, gdzie rynek pracy ma dużo lepszych alternatyw, żeby się piąć w górę. Przeprowadzka nie dla wszystkich jest taka łatwa, zarówno finansowo jak i logistycznie. To będzie moja pierwsza przeprowadzka do innego miasta, więc wolę wybrać mądrze, żeby później nie żałować.
@Borealny: zakładasz wątek o Bydgoszczy i Toruniu, a na końcu i tak piszesz, że w sumie to wolisz Poznań xD
O tym, że Poznań daje większe możliwości - w tak ogólnych branżach jakie wymieniłeś - wiadomo nie od dziś.