Wpis z mikrobloga

Cześć, w poprzednich firmach, w których pracowałem język angielski (w mowie) nie był wymagany i ogólnie gdy mam zacząć rozmowę w języku angielskim to czuję wewnętrzną blokadę. Nie daje mi to spokoju, bo jak to tak nie znać angielskiego.
Pomyślałem więc, że może znajdą się osoby, które zaczynają swoją przygodę z programowaniem i znają w miarę dobrze język angielski, do wspólnej nauki (ja dzielę się pomocą/wiedzą z programowania w zamian za rozmowy w języku angielskim na teams/skype cokolwiek).
Możemy razem stworzyć jakiś mały projekt, apkę, stronę www, cokolwiek.

Mój stack technologiczny:
- PHP - Wordpress, Prestashop, Symfony, optymalizacja stron www, sklepów internetowych
- JavaScript - VueJS, BabylonJS, jQuery

W wolnych chwilach C, C++ i OpenGL.

Może jest ktoś chętny? :)

#angielski #programowanie #wordpress #symfony #prestashop #php #javascript #vuejs
  • 4
@mat89c: mój kolega ogarnął świetnie angielski grając w gry mmo, to wynikało z tego co pisze @keton22 czyli konieczność rozmowy po angielsku, bo nikt w jego zespole czy drużynie nie znał polskiego + czynnik motywujący w postaci gry, co sprawiało mu przyjemność.

Nie każdy ma jednak czas na takie gierki, to może jakieś grupy dyskusyjne, są na pewno w sieci różne kanały na jakichś discordach czy innych tego typu. Tam nikt
@mat89c: będziesz się stresował dopóki nie usłyszysz Hiszpana czy Francuza co gada po swojemu, daje angielskie końcówki i oczekuje że ktoś go zrozumie. Nikt nie daje o to sam wiesz czego dopóki da się z tobą dogadać.