Wpis z mikrobloga

@Media_Expert
Kolega zamówił w niedzielę rower, w poniedziałek sms: do odbioru. Przyjeżdżamy, rower nie złożony i pani ze sklepu (magdalena, specjalista ds sprzedaży XD) siedząca w telefonie oznajmiła nam, że to jest zupełnie normalne, w dodatku dzisiaj nikt nam nie złoży roweru. Żadnego przepraszam czy pocałuj mnie w dupę - pracownicy są zajęci! I jest ich mało! (Nikogo oprócz nas w sklepie, pracownicy w kółeczku).

Wtorek
Zero kontaktu ze sklepu czy rower złożony, kolega dzwoni - jest złożony.
Wpadamy, koło bije i amortyzator zamocowany odwrotnie (tył na przód).
Wołamy pracownika, i przechodząc obok olewczym tonem do nas: zamówcie sobie nowy.
Nadmienię: nie przechodziliśmy na Ty, nie jesteśmy w tym samym wieku, nie piliśmy brudzia itp. Koleś z brodą.
Zamawiamy nowy.

Czwartek
Telefon ze sklepu, że złożą go dopiero, jak kolega wypełni dokumenty ratalne - no i NAJLEPSZE!
W tle jakiś inny pracownik mówiący do tego z którym rozmawiał kolega: dobra, #!$%@? olej to, niech #!$%@?!
Oczywiście kolega nie chciał załatwić w sklepie rat, dopóki w pełni sprawny rower nie będzie do odbioru (chyba normalne).
13:00 rower do odbioru.
Pytanie: Czy jest to aż taka łaska z Waszej strony, sprzedawanie czegokolwiek? Miałem kupić u Was rower za prawie 5k - nie kupię na pewno!
Byłem tam 3 razy - za każdym razem pracownicy w kółku mający klienta w dupie, a jak już o coś zapytasz to ewidentnie są niezadowoleni.


Pytanie nr 2: Co zamierzacie z tym zrobić?

Prośba do wykopków o pomoc! Opinie w google mile widziane, może wtedy ktoś coś z tym zrobi. Dziwnym zbiegiem okoliczności opinie z google (negatywne) znikają. Kilka dni temu nie byłem odosobnionym przypadkiem.

Chodzi o sklep:
https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=media+expert+galeria+polnocna

MEDIA EXPERT GALERIA PÓŁNOCNA ul ŚWIATOWIDA

#krecimymalysza #mediaexpert #rower #reklamacja #raty #wykopefekt #chamstwoidrobnomieszczanstwo
jaco666b - @Media_Expert
Kolega zamówił w niedzielę rower, w poniedziałek sms: do od...

źródło: comment_1642681612aW6zdJcHXjAIFYfEM1xYe7.gif

Pobierz
  • 37
@MrPickles: Pewnie tak, ale jak można tak podchodzić do klienta?! No i te odzywki przez telefon...creme de la creme.
PRL się już skończył, ale tam chyba dalej trwa. Chociaż obsługa to małolaty którzy nie wiedzą ocb
@jaco666b: tam same janusze i grażyny/karyny pracują, oni ich chyba prosto z ulicy biorą. Ja czasem zamawiam, bo jako jedyna sieć handlowa oprócz neonetu mają sklep u mnie na #!$%@? i #!$%@? za każdym razem łaskę robią że chciałbym odebrać zamówiony towar i przeszkadzam w rozmowach. Ale promocje mają czasem dobre na różne rzeczy to kupuję tam dalej (,)
@jaco666b: No czaję, ale wydaje mi się że po prostu powinieneś uderzyć do centrali, złożyć reklamację, ten post na wykop chyba niewiele zmieni. Napisz że nie jesteś w stanie kupić rowerka, opisz powody i jeszcze że Cię wyzywają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jaco666b: zapewne zadają pytanie do tego sklepu czekają na jego odpowiedz, no i jeżeli napiszą że mają to w pompie to kręcisz pompę na głównej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@eturbo: beka, bo kolega powiedział, że nic nie będzie pisał cytuję: "#!$%@? to da".
Więc napisałem do nich na fb ale kazali napisać bezpośrednio koledze (hehe). Widocznie nikt poza klientami nie może składać skargi. Jak widać, wykop też mają w pompce @Media_Expert
@bartman28: Niby tak, ale ten który przyjechał do sklepu miał bicie tylnego koła. Całe się bujało, myślałem, że to #!$%@? opona, źle wycentrowane itp ale jak zobaczyłem, że cała piasta jest scentrowana i klocki trą o tarczę zamocowałem od nowa koło. Nic to nie dało. Także odnośnie serwisu...Kupujesz coś nowego, nie na bazarze i nie od mietka z olx po to, żeby na dzień dobry nie bujać się po serwisach. A
@jaco666b: Ja rozumiem ze masz prawo do produktu idealnie złożonego ale nie oczekuj tego po supermarkecie. Sorry ale robisz drame jakbyś kupował Speca za 20k z salonu. Uwierz mi ze Spece, Treki i Gianty tez przy składaniu trzeba centrować, prostować tarcze, układac opony na nowo, kasować luzy itp. itd. W obecnych czasach proponuje zacisnąc zęby, kupić sobie ten rower i niech ktos go złoży. Pozdrower.