Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie na serio: na którym etapie znajomości/na której randce powiedzieć dziewczynie, że nie mam penisa (wypadek kilka lat temu)?
#kiciochpyta #pytanie #seks #randkujzwykopem #tinder #badoo #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61e8154cf7bdff000a92b610
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Pytanie na serio: na którym etapie ...

źródło: comment_1642603917AFXkK0dfDrarEPcJR9FFaa.jpg

Pobierz
  • 117
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlatego, że są wartości obiektywie wieksze i istotniejsze niż możliwość lub brak możliwości odbycia stosunku płciowego. To nie podlega żadnej debacie. Jeśli więc tracimy przyrodzenie, które służy do aktu wypróżniania i prokreacji, nie jest to powód do odbierania sobie życia.

Właśnie dlatego uważam że jakiekolwiek argumenty za odebraniem sobie życia, bo straciło się penisa, pochwę, cycki itp., są chybione, ze względu na fakt, iż prokreacja nie jest sensem życia dla ludzi. Jeśli
  • Odpowiedz
A ja się po części zgadzam z @killzone - dla mnie to śmieszne, jak ważne dla niektórych jest ruchanie. Trudno mi sobie wyobrazić, że nie wejdę z kimś w związek tylko dlatego, że nie będzie mnie ruchał, albo żeby takie rzeczy omawiać najpóźniej na 2-3 randce, jak by nie było lepszych tematów i świat się kończył na wsadzaniu fujary w dziurę.
  • Odpowiedz
@killzone: jesteś wręcz wzorcowym przypadkiem wychodka (kibel we łbie no i pięknie się nam pan zesrał na scenie

Inteligent o tak zawężonym polu widzenia, że jedyne co mu się kojarzy ze stwierdzeniem "brak penisa" to parzenie ( ͡° ʖ̯ ͡°).

Faktycznie nie ma pola do dyskusji.
  • Odpowiedz