Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie na serio: na którym etapie znajomości/na której randce powiedzieć dziewczynie, że nie mam penisa (wypadek kilka lat temu)?
#kiciochpyta #pytanie #seks #randkujzwykopem #tinder #badoo #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61e8154cf7bdff000a92b610
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Pytanie na serio: na którym etapie ...

źródło: comment_1642603917AFXkK0dfDrarEPcJR9FFaa.jpg

Pobierz
  • 117
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: jak jesteś bi to szukaj faceta. Co do powiedzenia na której to ciężko stwierdzić. Też zależy od niej czy w ogóle rozważała by taka relację. Może warto podpytać nie wprost, żebyś się nie zawiódł. Może być też tak, że ona chce mieć z mężem dzieci a nie adoptować itp.

Więc no trudna sprawa chłopie i życzę pokładów cierpilowosci w szukaniu partnerki i byciu szczęśliwym!
  • Odpowiedz
Człowieczeństwo to również myślenie, kształtowanie swojego światopoglądu, rozpatrywanie problemów i ich rozwiązywanie w różnych płaszczyznach.


@dyskutek2: Dokładnie można to robić na wiele sposobów. Jednak człowieczeństwo nie jest uzależnianiem swojego człowieczeństwa od faktu posiadania organów rozrodczych.

jak grochem o ścianę.

Teraz przeczytaj sobie moje komentarze i
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: No ogólnie to coś koło 2-3 randki. Ogólnie jak nie masz popędu to szukaj jakichś aseksualnych.

Co do samego seksu to lesbijki radzą sobie ze straponami, więc szczerze nie koniecznie musi być gorzej dla niej.
  • Odpowiedz
@killzone poczytałem i popieram, ruchanie nie jest sensem życia ale mam jedno "ALE"
Dlaczego piszesz w taki sposób jakbyś ten "sens" odnalazł i wiedział czym jest?
Moim zdaniem "sensu życia" jako takiego w ogóle nie ma i nie będzie. Szukało go już tylu wybitnych filozofów że ja dałem sobie spokój z szukaniem za to Ty piszesz jakbyś go odnalazł, podzielisz się?
Bo na tą chwilę jedyny "sens" jaki widzę to przekazanie
  • Odpowiedz
Szukało go już tylu wybitnych filozofów że ja dałem sobie spokój z szukaniem za to Ty piszesz jakbyś go odnalazł, podzielisz się?


@randomowy_uzyszkodnik: Znam, nie osobiście, osoby które jeśli nie znalazły, to bardzo się zbliżyły. Czy ja znalazłem? Chyba jeszcze nie, ale jak zauważyłeś aktywnie szukam. Póki co udało mi się ustalić że sensem życia nie jest bycie zdrowym, bogatym i beztroskim. Myślę że należy nie kłamać i nie robić
  • Odpowiedz
@olaf_wolominski: pisałem zupełnie co innego zarówno wtedy jak i teraz XD

Nie pisałem, że ja bym popełnił samobójstwo bez penisa, raczej nie sądzę. Ale rozumiem czemu tak jest i że to mocno wpływa na psychikę. Nie mówię o swoim konkretnie podejściu tylko jak by to potraktował przeciętny mężczyzna.

mam też dwie zdrowe nogi ale wiem, że do bycia malarzem nie są potrzebne. Mam zdrowe uszy i słuch ale wiem, że gdybym był głuchy mógłbym być tak samo dobrym biegaczem jak inni. Wystarczy minimalna znajomość
  • Odpowiedz