Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja znajoma ma poważny problem z dostaniem dobrej świeżej żywności. Dotyczy to przede wszystkim mięsa i ryb, ale także warzyw i owoców. Jest zainteresowana zamawianiem produktów z całej Polski kurierem chłodniczym i gotowa zapłacić nawet 50-100% więcej za produkty z kategorii "premium" (świeże, zdrowe, smaczne, bez nadmiarowych antybiotyków/pestycydów/utrwalaczy). Polecicie jakieś sprawdzone sklepy online, gdzie zaopatrują się zamożniejsi Polacy?

Co do zakupów stacjonarnych, znajoma jest z #bielsko #bielskobiala, kupuje głównie w Lidlu i Wokulskim - podobno jest poniżej oczekiwań.

#pytanie #zakupy #zywnosc #jedzenie #sklepy #gotujzwykopem #gotowanie #mieso #ryby #warzywa #owoce

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61e80486f7bdff000a92b3cd
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Moja znajoma ma poważny problem z d...

źródło: comment_1642603794nxk56BQtuz5Ujf8Xs2X2ZI.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie ma takich Polaki to są debile jeśli chodzi o dietę i żywność nawet te hodowle premium to gówno z pasza z antybiotykami xD

Jeździłem po tych farmach pytałem czytałem próbowałem i wyszło tak że żeby dobrze zjeść to albo kupujesz lokalnie u rolnika ( mega ciężko znaleźć) lub wyprowadzasz się do normalnego kraju
  • Odpowiedz