Wpis z mikrobloga

Przed IIWŚ moja rodzina żyła we Lwowie, mam członków rodziny, którzy zostali zabici podczas rzezi wołyńskiej. I co? Gówno, nie jestem wykopkiem z gwoździem w mózgu wrzucającym bieda-memy prosto z ruskiej trollowni.
To było 80 lat temu, teraz w naszym interesie jest wolna, silna i niezależna Ukraina, najlepiej w NATO i UE zamiast kolejnego ruskiego satelity z kartoflanym dyktatorem za sterami. To właśnie przez takich wykopków-ułomków w kółko rozpamiętujących krzywdy sprzed 100 lat zamiast patrzeć w przyszłość mamy taki chlew jaki mamy.

#ukraina
  • 152
  • Odpowiedz
  • 0
@rolnik_wykopowy: Dodam tylko, że to właśnie przez ludzi twojego pokroju wiecznie biorących udział w olimpiadzie martyrologii i walących konia do tego kto nas skrzywdził zamiast pragmatycznie podchodzić do takich spraw dochodzi do takich wydarzeń jak Wołyń, elo
  • Odpowiedz
  • 0
@rolnik_wykopowy: Typie, w pierwszym komentarzu od razu wypaliłeś „uuu gowno to masz w głowie” i się dziwisz, ze szkoda mi czasu na rozmowę z taką amebą xD
Kończę ten wątek, elo, łap za szable i leć domagać się sprawiedliwości od ludzi którzy już nie żyją
  • Odpowiedz
@Turahk: morda rusku, moderator usunął a nie ja. Jak się nie potrafisz zachować to się nie dziw, to nie twój rodzinny dom żeby takie odzywki przechodziły
  • Odpowiedz
@Aster1981: @niegwynebleid: @Songbird: Brutalność rzezi wołyńskiej była bardziej spowodowana mentalnością chłopską rzezimieszków i chęcią zagarnięcia gospodarstw bogatszych sąsiadów, niż jakąś nienawiścią etniczną. To klechy ukraińskie i banderowcy nadali temu charakter wojny etnicznej, natomiast podejrzewam, że i bez tego do podobnych wydarzeń by doszło. Ja osobiście nie wymagam jako Polak od Ukraińców niczego więcej, jak tylko przyznania, że ta rzeź była czymś złym. Nie muszą przepraszać, bo
  • Odpowiedz