Wpis z mikrobloga

@Megawonsz_dziewienc: odkąd kupiłem creative aurvana live!, nie mogę się ich nachwalić; model sprzed dekady, a do dziś bardzo konkurencyjny

- strasznie wygodne bo pałąk jest jakby poluźniony; sprawia wrażenie że za chwilę połamiemy go dwoma palcami a to nieprawda
- bardzo dobrze odtwarza muzykę, w moim przypadku metalową czyli taką, w której jest dużo instrumentów - każdy słychać oddzielnie
- ileś razy mocno szarpnąłem kabel i nic się nie dzieje
-
@ChareimUu: po to jest odpinany kabel, żeby go łatwo nie uszkodzić lub wymienić za grosze w razie potrzeby, nie znajdziesz lepszego rozwiązania

W tym momencie na głowie mam słuchawki za 3400zł ze stałym, mocnym kablem i wiele bym dał żeby był odpinany "jak w superluxach"
po to jest odpinany kabel, żeby go łatwo nie uszkodzić lub wymienić za grosze w razie potrzeby, nie znajdziesz lepszego rozwiązania


@Atreyu: taa, wtedy, gdy jest to kabel odpinany OD SŁUCHAWEK, a nie kabel odpinany od kabla, jak w tych superluxach, które polecasz. xDDD

odkąd kupiłem creative aurvana live!, nie mogę się ich nachwalić;


@Toszeron: fajnie to grało, ale kabelek był cieniutki i po około dwóch latach mnie zawiódł, a
Jakosc wykonania SPC gowna i dzwieku za cene jaka wolaja ma wiele do zyczenia i po prostu mozesz miec lepsze xD


@Megawonsz_dziewienc: muszę się z tym zgodzić

do tego np na takim morele są to najpopularniejsze słuchawki


@straznik_internetuf: swego czasu popularne były drogie krakeny od razera, a dźwiękowo jak chodzi o jakość stały niżej niż dużo bardziej niszowe choćby ww. superluxy

Jakbyś powiedział że słuchałeś różnych muzycznych słuchawek, z firm
taa, wtedy, gdy jest to kabel odpinany OD SŁUCHAWEK, a nie kabel odpinany od kabla, jak w tych superluxach, które polecasz. xDDD


@PanManieglev: z kablem odpinanym od słuchawek mam choćby HifiMan Sundara, czy AKG 712 Pro

i szczerze mówiąc nie widzę różnicy w praktyczności tego rozwiązania, nigdy nie uszkodziłem żadnego kabla ani wtyku, a mam ponad 20 par słuchawek
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@paczelok: za mało miejsca i brak lutownicy, tam pewnie trzy drobiazgi takie przy samej obudowie, nawet jakbym to zrobił jakimś cudem to nie wiem jak usztywnić porządnie, przy moim przekładaniu z łóżka na biurko to zaraz się znowu upierodli.
@ChareimUu:
Polska jest najtańszym krajem w Europie i można się tu wyżywić za około 100zł miesiecznie.

Właśnie kończe taki miesiąc za 100zł. Musze powiedzieć, że ani razu nie byłem głodny-ba!-momentami byłem nawet przejedzeony, zapchany.

Nie zaliczam do jedzenia pica, co chyba oczywiste, bo jedzenie to jedzenia a picie to picie i na samą Cole wydałem koło 200zł(2 litry dziennie, czsami jescze wieczorem dokupowałem litrowa Colę).

A więc przechodząc do jadłospisu za
@Toszeron: chyba nie miałeś wygodnych słuchawek na głowie. Superluxy z tego tematu są o wielebardziej wygodne. W CAL! są nieco małe nauszniki i poci się skóra pod nimi. Jeśli chodzi o brzmienie to nieco ciemne, ale z metalem pewno dobre się „zgrywają”.
Są mega wytrzymałe, potwierdzam.
Mam oba modele ;)
@v-tec:

Superluxy z tego tematu są o wielebardziej wygodne.

Podbijam stawkę i polecam sprawdzić ISK9999 z tymi większymi nausznicami, nie ma obecnie wygodniejszych słuchawek dla przeciętnego "Kowalskiego", w tej mięciutkiej poduszeczce ucho się tak delikatnie zatapia że można godzinami w nich siedzieć bez dyskomfortu ()
źródło: comment_1642592995PWuOw5olCGb0At8Pc8lIoU.gif
@v-tec: przypadkiem mam superluxy i uważam, że nauszniki w nich superok, natomiast cały pałąk przeszkadza na dłuższą metę; to wszystko można mieć w dupie, gdy stwierdzimy, że dźwięk w nich cienki i strasznie płytki w porównaniu z CAL
@Toszeron: gwoli ścisłości: mam hd 681 evo i są spoko: pasek wygodny, nauszniki welurowe. Brzmienie ok. Miałem hd 681 ale za dużo wysokich miały i je oddałem koledze.
@ChareimUu: jak widzisz, ludzie nie piszą źle, bo i superlux i Aurvana i ISK będą OK, tylko każde do czego innego

osobiście polecam przejść się do sklepu typu mediacośtam, wsadzić na głowę modele z wystawy, stwierdzić czy wygodne i jeszcze lepiej podłączyć kabel do swojego telefonu - wtedy będziesz miał pewien pryzmat

kupiłem kiedyś jedne z najtańszych sony, chyba miały 200 w nazwie, do tego bluetooth; dźwięk wzorcowy, żaden inny mi
@efceka: KOSSy grają strasznie specyficznie, jest bardzo dużo niskich tonów, i kiepska, przytłumiona "góra", nie poleciłbym ich nikomu w ciemno, bez wcześniejszego odsłuchu. Ja byłem nimi bardzo zwiedziony, do jakiegoś umca umca może i są ok, ale choćby muzyka klasyczna czy jakaś instrumentalna to brzmi na nich jak gówno xD
@ChareimUu: Samson SR850. Nie ma lepszych słuchawek w tej cenie. Dla mnie brzmią nawet lepiej od beyerdynamic dt 770. Poza tym mają 32 ohmy i nie trzeba koniecznie do nich wzmacniacza, więc nawet i do telefonu możesz je podłączyć.
@ChareimUu: Razer Kraken. Swoje krakeny (stara wersja) mam juz jakos 7 lat, musze wymienic poduszki. kabel jest w oplocie. Mezowy kupilam rok temu razer kraken tournament edition, ale one wiecej niz 200. teraz na xkom masz razer kraken X za 170 zl