Wpis z mikrobloga

Kupował ktoś cygara/tytoń przez internet? Jest zakaz sprzedaży niestacjonarnej dla osób fizycznych - trzeba brać na firmę z fakturą. Pytałem znajomego czy mogę podać dane jego sklepu (NIP i nazwa firmy), ale trochę się bał ze mu przyjdzie później jakieś pismo ze skarbówki (ma działalność zupełnie niezwiązaną z trafiką).

Da się to jakoś obejść? Niby mogę podać dane firmy z pierdziszewa dolnego, ale adres wysyłki i nr konta i tak będą moje - nie chcę później łazić się tłumaczyć po urzędach z jakichś wałów na fakturach. Próbowałem zamówić wpisując swój nip (bo jestem starym dziadem i mam nadany #gimbynieznajo), ale jednak weryfikują to przy wystawianiu faktury i anulowali zamówienie. Co robić, jak żyć - szkoda mi niemal dwukrotnie przepłacać za zakupy stacjonarne.
#pytanie #pytaniedoeksperta #tyton #cygara #p-------y
Seraphiel - Kupował ktoś cygara/tytoń przez internet? Jest zakaz sprzedaży niestacjon...

źródło: comment_1642582141Fy8HyGxIFyhoTBf8fSFutN.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dildo-vaggins: następnym razem spróbuję, kupiłem teraz na cigarro.pl z "pełnomocnikiem" jak Mirek @Wuja66 radził. Przyszło wszystko bez żadnych problemów. Jedyny względy minus że sam sklep nie ma najniższych cen, ale poza tym git.
  • Odpowiedz