Wpis z mikrobloga

Ludzie płacą za spotifi żeby nie mieć tego wszystko co mają na yt? I ewentualnie mieć słaby algorytm który podsyła słabą muzykę? O co w tym chodzi? xD

#spotify
  • 89
  • Odpowiedz
jak sobie wyobrażasz, że słucham muzyki z youtuba w samochodzie? Co 4 minuty mam się zatrzymywać i włączać kawałek? W Spotify tworzę sobie listę i leci jak kiedyś z Winampa


@washingtonbullet: Słucham muzyki tylko z YT i nic w samochodzie nie muszę ręcznie przełączać xD Też są całe albumy + zajebiście dopasowane playlisty wygenerowane przez YT na podstawie tego czego słucham.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aokx: na youtube (nawet vanced) na androidzie nie mogę sobie w łatwy sposób pobrać muzykę aby słuchać offline jak jestem w miejscu bez zasięgu (np w samolocie) bądź w kraju gdzie nie mam dużo danych komórkowych.
A podróżuje często... Dlatego youtube nie jest takie super jak się wydaje
  • Odpowiedz
@janekplaskacz: Mała poprawka - Youtube Premium pozwala Ci puszczać wszystko z zablokowanym ekranem, a przy okazji ściągać filmiki do odtwarzania offline. Co nie zmienia faktu, że Spotify dalej jest wygodniejszy do zarządzania playlistami, lepszy algorytm dopasowywania muzyki etc.
  • Odpowiedz
@Aokx: jak na yt dodasz coś do playlisty i to zniknie, to widzisz że coś tam było, a za wuja nie widzisz co. Jak dodasz coś na spotify do playlisty i to zniknie, to najwyżej zobaczysz komunikat, że nie możesz tego odpalić online, ale jak masz to offline, to czemu nie? Ponadto do spotify możesz dodawać lokalne kawałki, tak jakbyś używał winampa, foobara, czy wmp. A no i na yt jest
  • Odpowiedz
@AshtarPL: płaci ten kto chce korzystać z premium, a nie płaci ktos kto kradnie/uzywa zwyklej wersji. Tak ciężko pojąć? Gdyby premium było darmowe to byłoby darmowe, a nie platne xD
Gdyby było "kto chce" to by zrobili dobrowalne donejty.
  • Odpowiedz
@Aokx: algorytmy są super, playlisty są super, wszystko elegancko posortowane a yt to jeden wielki burdel. Ostatnio nawet wyszukiwarka nie działa i wywala ze dwa dobre wyniki a dalej losowe śmieci. Płacę te parę groszy za wygodę.
  • Odpowiedz
@Tigermass:

to po co korzystasz z youtuba?

Bo twórcy dają mi taką możliwość?

Nikt cie nie zmusza do korzystania z niego i płacenia swoim czasem/pieniędzmi.

No właśnie, nikt mnie nie zmusza do dawania im pieniędzy i oglądania reklam. Więc dlaczego miałbym to robić? Nie zobowiązałem się do tego w żaden sposób.

Moze jedna osoba czy nawet 1mln im nie robi różnicy, ale jesli kazdy na świecie przestanie ogladac reklamy/placic za premium
  • Odpowiedz