Wpis z mikrobloga

@n1c3 na to co się dzieje teraz to byle co wystarczy, miałem puchę kilka lat temu, teraz jedynie rower i motor, auto jedynie na dłuższe trasy ( ͡º ͜ʖ͡º) ale te 20km to żaden problem zrobić jednośladem ()
@Tigermass:

wartość na jaka wyceniają swoja usługę.


No i co to ma do tego? Nie wyciągam im pieniędzy z kieszeni, tym bardziej że są darmowe hostingi a to twórcy wybierają ten najpopularniejszy.
Płyty kupuje, jak nie ma natrętnych reklam to też wyłączę blokera.
A no i nie jest to zabronione, mogę sobie blokować jakie chce treści, czy komentarze, czy reklamy, nic ci do tego.
@v1lk inaczej tę samą.trase możesz pokonywać 30 letnim gruzem bez klimy gdzie w zimie będzie #!$%@? a w lecie #!$%@? gorącem okrutnie albo nowym wygodnym autem z klimatyzacja i wszystkimi innymi udogodnieniami.

@kennyooo jak zarabiasz minimalna i masz problem z tym żeby przeżyć od pierwszego do pierwszego to faktycznie kupowanie tego rodzaju pakietów jest bezsensu, natomiast jak zarabiasz nieco więcej i masz już jakis tam budżet na przyjemności, to niby czy nie
@Tigermass: >tylko skoro cos oferują "za darmo", czyli za twój czas na reklamy to taka wymiana, a tak to złodziejstwo z twojej strony i tyle.

No fajnie, tylko w żadnym momencie nie zobowiązałem się do oglądania reklam w zamian za dostęp do zawartości. Żadnej takiej umowy nie było.
Zresztą to mój komputer i to ja decyduję co się na nim uruchamia a nie wielkie korpo zza oceanu które nawet nie ma
@Aokx:

W albumach jest 1 piosenka która jest dobra, ewentualnie 2. Właśnie te 2 piosenki są na yt.


Ja na przykład głównie słucham muzyki albumami. Praktycznie nigdy nie słucham pojedynczych kawałków.

A odnośnie Spotify, to nie lubię bo ssie w kwestii UX, polecam Deezera albo Tidala.
@AshtarPL: czyli według Ciebie można ukraść tylko rzeczy materialne, a intelektualne juz nie? Po co placisz w takim razie za plyty? Przeciez mozesz zgrać sobie od kolegi(ukrasc) albo zakosić plyte ze sklepu.
Darmowe hostingi? Nie ma w zyciu nic za darmo, ktos je musi sponsorować(prywatne osoby w celach charytatywnych lub korpo umieszczajac tam reklamy)

@spajdermen: to po co korzystasz z youtuba? Nikt cie nie zmusza do korzystania z niego i
Serio przykro sie czyta takie rzeczy. Myslalem, ze z czasem złodzieje wyginą, ale jak wifav rosnie nam kolejne pokolenie. (,)


@Tigermass: XXDD płakusiaj dalej, że ktoś nie pozwala by korpo profilowało jego osobę bez zgody. Buuhuu.