Wpis z mikrobloga

Ludzie płacą za spotifi żeby nie mieć tego wszystko co mają na yt? I ewentualnie mieć słaby algorytm który podsyła słabą muzykę? O co w tym chodzi? xD

#spotify
  • 89
  • Odpowiedz
@AshtarPL: wartość na jaka wyceniają swoja usługę. Oni muszą utrzymać twórców, serwery, moderatorów i pewnie setki innych rzeczy. Robią to z reklam(sponsorzy za to płacą) albo z subskrybentów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@hu-nows: patrząc na Twoje żalenie się na 357, spotify, można dojść do wniosku, że ciężko zaspokoić Twoje potrzeby, przez co możesz czuć się sfrustrowany np. tym, że ktoś jest normikiem, bo płaci równowartość jednego obiadu za muzykę na miesiąc ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@v1lk: z drugiej strony, to porównujemy 6 złotych do lekko paru stów + jakiś wkład na początek na samą furkę, więc... xD
  • Odpowiedz
@n1c3 na to co się dzieje teraz to byle co wystarczy, miałem puchę kilka lat temu, teraz jedynie rower i motor, auto jedynie na dłuższe trasy ( ͡º ͜ʖ͡º) ale te 20km to żaden problem zrobić jednośladem ()
  • Odpowiedz
@Tigermass:

wartość na jaka wyceniają swoja usługę.


No i co to ma do tego? Nie wyciągam im pieniędzy z kieszeni, tym bardziej że są darmowe hostingi a to twórcy wybierają ten najpopularniejszy.
Płyty kupuje, jak nie ma natrętnych reklam to też wyłączę blokera.
A no i nie jest to zabronione, mogę sobie blokować jakie chce treści, czy komentarze, czy reklamy, nic ci do tego.
  • Odpowiedz
@v1lk inaczej tę samą.trase możesz pokonywać 30 letnim gruzem bez klimy gdzie w zimie będzie #!$%@? a w lecie #!$%@? gorącem okrutnie albo nowym wygodnym autem z klimatyzacja i wszystkimi innymi udogodnieniami.

@kennyooo jak zarabiasz minimalna i masz problem z tym żeby przeżyć od pierwszego do pierwszego to faktycznie kupowanie tego rodzaju pakietów jest bezsensu, natomiast jak zarabiasz nieco więcej i masz już jakis tam budżet na przyjemności, to niby czy nie
  • Odpowiedz
@Tigermass: >tylko skoro cos oferują "za darmo", czyli za twój czas na reklamy to taka wymiana, a tak to złodziejstwo z twojej strony i tyle.

No fajnie, tylko w żadnym momencie nie zobowiązałem się do oglądania reklam w zamian za dostęp do zawartości. Żadnej takiej umowy nie było.
Zresztą to mój komputer i to ja decyduję co się na nim uruchamia a nie wielkie korpo zza oceanu które nawet nie ma
  • Odpowiedz
@Aokx:

W albumach jest 1 piosenka która jest dobra, ewentualnie 2. Właśnie te 2 piosenki są na yt.


Ja na przykład głównie słucham muzyki albumami. Praktycznie nigdy nie słucham pojedynczych kawałków.

A odnośnie Spotify, to nie lubię bo ssie w kwestii UX, polecam Deezera albo Tidala.
  • Odpowiedz
@AshtarPL: czyli według Ciebie można ukraść tylko rzeczy materialne, a intelektualne juz nie? Po co placisz w takim razie za plyty? Przeciez mozesz zgrać sobie od kolegi(ukrasc) albo zakosić plyte ze sklepu.
Darmowe hostingi? Nie ma w zyciu nic za darmo, ktos je musi sponsorować(prywatne osoby w celach charytatywnych lub korpo umieszczajac tam reklamy)

@spajdermen: to po co korzystasz z youtuba? Nikt cie nie zmusza do korzystania z niego i
  • Odpowiedz
Serio przykro sie czyta takie rzeczy. Myslalem, ze z czasem złodzieje wyginą, ale jak wifav rosnie nam kolejne pokolenie. (,)


@Tigermass: XXDD płakusiaj dalej, że ktoś nie pozwala by korpo profilowało jego osobę bez zgody. Buuhuu.
  • Odpowiedz