Wpis z mikrobloga

Ludzie płacą za spotifi żeby nie mieć tego wszystko co mają na yt? I ewentualnie mieć słaby algorytm który podsyła słabą muzykę? O co w tym chodzi? xD

#spotify
  • 89
  • Odpowiedz
@Aokx: Serio na youtube mam to samo?

Obsługa z dowolnego urządzenia, apka w telefonie, lapku, samochodzie, telewizorze, wieży, obsługa wielu pomieszczeń, współdzielone playlisty, dodawanie lokalnych plików?

W albumach jest 1 piosenka która jest dobra, ewentualnie 2.


O, to wiele wyjaśnia. Słuchasz gównomuzyki widocznie. Ja często słucham całych albumów i są całe dobre.
  • Odpowiedz
@roszej: to dzięki czemu "obchodzi sie system" i ma sie za darmo yt? Nie dziękuję, pisalem wczesniej, ze nie jestem złodziejem i 6zl miesięcznie mnie nie boli. Tak samo jak nie pobieram gier na lewo, czy nie kradnę w sklepie jedzenia i samochodów na ulicy.
  • Odpowiedz
@Aokx dla mnie algorytm jutuba jest beznadziejny. Podsyła piosenki, które już słuchałem, albo mam w playliście np.

A z tym vanced to kolejna beka, że poznałem na imprezie takiego Mirka, co się mundrowal o tym vanced. Mowie mu, że mam huaweia i nie mogę tego zainstalować, bo sam próbowałem, a gość się kłóci, że na luzie. Godzinę się z tym #!$%@? i nie zainstalował. Więc może nie działa to na wszystkich telefonach?
  • Odpowiedz
@Aokx: narzekają że mają mało kasy ale żeby napchać gębe korpo to zawsze się znajdzie. Ostatnio powiedziałem typowi co płaci co miesiąc za youtube premium żeby sobie ściągnął vanced to mi powiedział że przecież to tylko 24zł... a potem mu tych 24zł brakuje xD


@kennyooo: Jakimi.zlodziejskimi poradami jeszcze się z nami podzielisz? Jak ktoś je bułkę to mówisz że przecież może ją ukraść? Stoisz na stacji i zniechęcasz ludzi do
  • Odpowiedz
@Tigermass A słyszałeś o tym programie vanced?


@roszej: A słyszałeś że np jak potrzebujesz katalizatora do samochodu to możesz po prostu podjechać na parking i wyciąć dobre losowy?
  • Odpowiedz
@Tigermass:

Darmowe hostingi? Nie ma w zyciu nic za darmo, ktos je musi sponsorować(prywatne osoby w celach charytatywnych lub korpo umieszczajac tam reklamy)


Nie wiem, może jesteś upośledzony i stąd to wszystko. Darmowe dla użytkowników, darmowe dla uploaderow. Serwis może utrzymywać się np. z kont premium na nieograniczony transfer. Zrozumiałe wytłumaczyłem mam nadzieję.
  • Odpowiedz
@Aokx: Ostatnio z żoną znaleźliśmy sobie fajną zabawę w Spotify. Ustawiamy wspólne słuchanie muzyki z tekstem, zakładamy słuchawki i robimy sobie karaoke ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Aokx bo jest wygodniejszego i mnie na to stać. A ten twój "słaby algorytm" to jedno wielkie "XD". Mam na playliście "polubione" ponad 1100 utworów, a 90% z nich nawet nie znałem zanim zacząłem używać Spotify. Więc algorytm podsuwania muzyki która może ci się podobac jest tutaj genialny (nie to co na YouTube)
  • Odpowiedz
z kont premium na nieograniczony transfer. Zrozumiałe wytłumaczyłem mam nadzieję.

@AshtarPL: widzisz, z kont premium, czyli ktos musi płacić za te konta premium, sam sobie zaprzeczyłeś, bo pisałeś, że sa za darmo.
I nie jestem upośledzonym. Nie jestem złodziejem i tyle. Teraz idz ukradnij chipsy ze sklepu przeciez taka biedronka nie odczuje tych 6zl. Nie płać za prąd przeciez on plynie w twoich kablach, ukradnij plyte w empiku, bo przecież ty
  • Odpowiedz
@Niemamwiedzy zależy czy robisz z siebie prezesa czy zależy Ci na dojazdsch praca/dom/sklep () I tak wszystkie puchy stoją w korkach, kierowcy wiecznie #!$%@?, jakos mi tego nic a nic nie brakuje odkad mam motor/rower ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
A no i nie jest to zabronione, mogę sobie blokować jakie chce treści, czy komentarze, czy reklamy, nic ci do tego.


@AshtarPL: Nie masz racji. Zgodnie z warunkami usługi które każdy użytkownik musi zaakceptować https://www.youtube.com/t/terms

Do korzystania z Usługi mają jednak zastosowanie następujące ograniczenia. Użytkownik nie może:

[...]

omijać, wyłączać, nieuczciwie wykorzystywać Usługę lub w inny sposób w nią ingerować (bądź próbować osiągnąć którąkolwiek z tych rzeczy), w tym w funkcje
  • Odpowiedz
@Aokx:

Ludzie płacą za spotifi żeby nie mieć tego wszystko co mają na yt?


A jak słuchasz muzyki w telefonie? Youtube przestaje odtwarzać gdy zostanie wysłany do tła. Wyklucza możliwość słuchania w samochodzie czy na dworzu. Do tego bezsensowne zużycie energii na przetwarzanie i wyświetlanie obrazu oraz gorsza jakość. Spotify może też działać offline.

BTW, nie słuchaj gówna to ci nie będzie gówna podsyłał. Dotyczy także youtuba.
  • Odpowiedz
@Aokx: bo spotify to taki sklep z muzyką, masz wszystko ładnie posegregowane, dyskografie, możesz odpalić sobie płytki jakie chcesz a youtube to bazar, niby wszystko jest ale chlew, za kilka złoty miesięcznie nie ma co się w nim taplać
  • Odpowiedz