Wpis z mikrobloga

@Aokx: bo jest wygodniej - wiesz, to jest tak, jakbyś codziennie musiał robić 30km. mógłbyś kupić przyzwoite auto i płacić za paliwo, ubezpieczenia i naprawę, albo mówić "Ludzie płacą za auto, żeby pokonywać tą samą trasą, która mogli pokonywać by pieszo? I jeszcze dodatkowo za to płacić? O co w tym chodzi? xD"
@n1c3

@Aokx: bo jest wygodniej - wiesz, to jest tak, jakbyś codziennie musiał robić 30km. mógłbyś kupić przyzwoite auto i płacić za paliwo, ubezpieczenia i naprawę, albo mówić "Ludzie płacą za auto, żeby pokonywać tą samą trasą, która mogli pokonywać by pieszo? I jeszcze dodatkowo za to płacić? O co w tym chodzi? xD"


Porównywanie #!$%@? z buta 30km do jazdy jakimś gruzem który może rozpędzić się do magicznych wszędobylskich 50km/h
@Tigermass:

tylko skoro cos oferują "za darmo", czyli za twój czas na reklamy to taka wymiana, a tak to złodziejstwo z twojej strony i tyle.


Ale co ja im ukradłem? To oni kradną czas reklamami, to nie jest wymiana kiedy wrzuca po 2 reklamy co utwór.
Do tego kiedyś mogłeś słuchać YT na zablokowanym ekranie, nawet w tle w trybie music. Miałem wykupioną apke ich spółki córki na WP i ja
@Aokx spotify nie zżera transferu w telefonie, łatwiej się robi playlisty, nie ma reklam, możesz sterować muzyką z dowolnego urządzenia, poleca utwory faktycznie związane z tymi, które masz na playliście, prosty w obsłudze, no i oczywiście zapisuje utwory na urządzeniu co w przypadku braku zasięgu nie odbiera ci przyjemności ze słuchania muzyki w trybie offline. To chyba tyle z plusów tak na szybko.
edit: zapomniałem o tekstach piosenek na ekranie, fajna funkcja