Wpis z mikrobloga

Uwaga, niepopularna opinia.
Pomimo licznych glosow na nie pod moim pytaniem, czy kupowac #cyberpunk2077 na #xboxone X, postanowilem zaryzykowac i nie zaluje.
Ja na prawde nie wiem o co wam chodzi, gra dziala, sprawnieo sie wczytuje, ladnie wyglada, chodzi plynnie.
Jedyne gdzie widze, ze klatki sie gubia to jazda samochodem po miescie, pozatym nie ma zadnych rzeczy ktore by uniemozliwialy, czy chociaz przeszkadzaly w grze.
Jesli ktos sie zastanawia i odstraszaja go wszechobecne opinie na necie, to brac i sie nie zastanwiac. Na Xbox one X chodzi dobrze. Sam sie naczytalem i czekalem, a pewnie juz z pol roku temu byla jak najbardziej grywalna.
#xbox #gry
  • 12
@andrewasos: sam grę kupiłem za 60 ziko na przecenie i nie ma tragedii, ale nikomu bym jej nie polecił. Gra jest grywalna o ile akceptujesz "otwarty świat" i miejskie klimaty, w których totalnie nie ma życia. Skopany moduł pościgów, policji i sztucznej inteligencji jednak trochę zabija smak z gry (w AI głównie chodzi mi o kierowców na drodze; zresztą - auta w tej grze i to jak zostało napisane kierowanie itd.,
@andrewasos: wiesz, to tak jakbyś ściągnał sobie nową diunę w wersji dunescreencamkoreansubHC.rmvb 250MB i oglądając ją na laptopie stwierdził - o co wam, chodzi, przecież idzie zrozumieć fabułę?!
@andrewasos: wersja na one x i ps4 pro od premiery byly calkiem ok i trzymaly stabilne 30fpsow przez wiekszosc czasu. Ja gralem chwile wokół premiery na tej drugiej i nie bylo tragedii, ale jednak wole w FPSach 60 klatek, bo inaczej to sie czuje jakby moja postac w blocie sie porusza ;/
@andrewasos: fun fact na xbox series x gra dzialala super juz w grudniu 2020 ( ͡° ͜ʖ ͡°), kumpel gral rownolegle ze mna (pc gtx1060) i u niego to wygladalo lepiej. Plus dla porownania przy 70 godzinach c2077 byl wtedy stabilniejszy niz tegoroczne Guardians of the Galaxy… (gdzie nie mialem poziomu by nie wpasc pod mape)
@Pawcio_cukierek: powiem tak. Oczekiwania mam takie, do czego przyzwyczaily mnie inne gry na xboxie. A ta niczym od nich nie odstaje, a fabula nadrabia.

W moim wieku chce juz tylko zagrac w gre, a nie wyszukiwac niedogranych tekstur czy wyszukiwac czy latarnia daleko w tle sie zapalila czy nie :)
Model jazdy tragiczny i widoczne spadki klatek podczas prowadzenia tez lipa, ale idzie przebolec, jak ktos chce posmigac autami to odpalic