Wpis z mikrobloga

troche ma racje, teraz wszędzie jest to wciskane na siłe nawet gdy nie ma nic wspólnego z fabuła i absolutnie nic nie wnosi do serialu


@bruuh: A co miałaby wnosić taka cecha jak homoseksualność? Jak ktoś ma rudy kolor włosów, to też się zastanawiasz co to ma wspólnego z fabułą, czy co wnosi do serialu? Przy postaciach hetero też tak masz?
jeśli jest to film o wojnach w kosmosie i nagle jest scena gdzie rudy przychodzi z szamponem i zaczyna opowiadać jak sie fajnie myje rude włosy to też się zaczne zastanawiać co to wnosi


@bruuh: Ale jak się całuje chłop z babą, w - dajmy na to - Desperado, to wszystko w porzadku i cacy? To nigdy nie było problemem? Wtedy już nie ma heteropropagandy? ( ͡° ͜ʖ ͡
@ziumbalapl: w porządku i cacy jest jeśli jest to dobrze przedstawione, postacie lgbt były w serialach od lat po prostu kiedyś trzeba było to dobrze napisać np. omar z the wire a dzisiaj z automatu połowa obsady musi być lgbt a druga połowa to czarni latynosi najlepiej jak jeszcze akcja serialu dzieje się w średniowiecznej europie. Nie wiem czy da się jeszcze bardziej emanować sztucznością i wciskać ludziom bajki których i
w porządku i cacy jest jeśli jest to dobrze przedstawione, postacie lgbt były w serialach od lat po prostu kiedyś trzeba było to dobrze napisać np. omar z the wire a dzisiaj z automatu połowa obsady musi być lgbt a druga połowa to czarni latynosi najlepiej jak jeszcze akcja serialu dzieje się w średniowiecznej europie


@bruuh: I co w tym złego? Przecież nie musi być jakiegoś SZCZEGÓLNEGO POWODU (tm) żeby ktoś
@ziumbalapl: Nic tak nie bawi jak prawaczek, który toczy bekę z aktywistów zza oceanu, którzy bóldupia że w Hollywood jest nadreprezentacja białych, aby za chwilę napisać coś o promocji homoseksualistów i LGBT XD

jeśli przez cały film tylko jedna para sie wygrzmoci to na pewno będzie to para pedałów


@bruuh: Zmien Na PH są różne kategorie, spróbuj zmienić XD

Jak ja chyba już połowę dużych seriali na Netflixie zwiedziłem, to
dzisiaj z automatu połowa obsady musi być lgbt a druga połowa to czarni latynosi najlepiej jak jeszcze akcja serialu dzieje się w średniowiecznej europie.


@bruuh: Ile jest takich serialów? Ile jest takich serialów w stosunku do ogólnej liczby stworzonych serialów? Wymień przynajmniej 5 serialów w której połowa postaci to lgbt, albo chociaż czarni. Seriale które mówią o lgbt, albo o czarnych oczywiście odpadają (czyli np the wire, czy sex education, z
@bruuh:

dzisiaj z automatu połowa obsady musi być lgbt a druga połowa to czarni latynosi


A jakieś przykłady z bardziej rozpoznawalnych tworów? Jestem entuzjastą filmów i seriali o tematyce i wątkach lgbt, ale nie znam żadnego mającego tak dużą reprezentacje
I co w tym złego? Przecież nie musi być jakiegoś SZCZEGÓLNEGO POWODU (tm) żeby ktoś był homo.


@ziumbalapl: tylko w nowych filmach dzieje się to nagmiennie i jest sztucznie wplecione w fabułe specjalnie żeby to zaznaczyć że ktoś jest homo, lbgt obecnie jest jak jakiś bananowiec z nowym iphonem który zaczepia ludzi w tramwaju i pokazuje im swojego nowego iphona patrz jaki fajny hehe mam nowego iphone hehe jest w kolorze