Wpis z mikrobloga

@icojamamtuwpisac najlepsze jest to, że teraz xbox ma prawa nawet do guitar hero xD

A smutne dla mnie jest to, że sony samo zakopalo lub porzucilo swoje najlepsze exy jak uncharted, killzone, jak&dexter itp

W sumie to jest moze z 5 gierek dla ktorych warto miec ps, chociaz lepiej wypozyczyc konsole na miesiac xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@Kuba1005: Ludzie są w cholerę inteligentni, bo płaczą, że Microsoft będzie monopolista, ale to co u Activision i Blizzardzie się odpierdziela, to nagle wszyscy o tym zapominają (°°
  • Odpowiedz
@Kuba1005: @fishery: chyba się już xboxowidze zesrani, bo Microsoft od dawna mówił, że nie ma zamiaru robić exclusive z gier studiów, które skupują, więc nie, nowe diablo nie będzie tylko na XBoxie xD

można się rozejść ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Napisano z mojego PS5
  • Odpowiedz
  • 13
@Kuba1005 piszę z perspektywy pctowca, ale kupiłem Series Xa bo nie będę przepłacał za kartę graficzną.

Sytuacja wprowadza bardzo mieszany nastrój. Niby fajnie z perspektywy tego jak #!$%@? PR ma ostatnio Activision Blizzard. Może to przejęcie przez Microsoft pozwoli na wymianę przełożonych, którzy do tego doprowadzili. Zaczynam przez to mieć znowu nadzieję, że jednak nowe tytuły od Blizzarda może nie będą ssać.

Z drugiej strony tak, ten monopol przeraża. Ciężko to sobie
  • Odpowiedz
Mówienie że tytuły Activision Blizzard na 100% dalej będą wychodzić na PS jest co najmniej naiwne.


@jacidom:

Po 1. Taka strategia przyciągnęłaby do ich platformy nową falę użytkowników, bo Diablo 4 czy nowe Scrolls 6 to marki, które sprzedają się absurdalnie dobrze

2. Ale co za tym idzie, odcięliby sobie przychód ze strony posiadaczy PS'a. Czy warto? Nie wiem, nie jestem analityczką. Mam zarówno PS5 jak i mocnego kompa, który sobie
  • Odpowiedz
@Victim no i właśnie może skończyć to się tak że niektóre tytuły zostaną dalej na wszystkich platformach, a niektóre zostaną tymi exclusivami żeby wciągnąć ludzi do Game Passa czy coś.

Argument że obcinają sobie przychód z platformy jest inwalidą, bo znowu, Sony robi to samo ze swoimi exclusivami. Jeżeli Sony miało jakiś plan i przekalkulowali, że warto to czemu tego samego nie zrobi Microsoft?
Sony przez tyle czasu odcinało sobie dostęp do
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Victim: typ wyżej ci dobrze napisał. Gry od bethesdy też niby nie miały być exem na xboxa po czym minęło paręnaście tygodni i narracja się zmieniła tak że Starfield będzie exem(I to jest potwierdzone więc nie gadaj ze obiecywali bo wyszło inaczej) . Jesteś bardzo krótkowzroczna jeśli myślisz że Microsoft wydaje 70 miliardów po to żeby napędzać sprzedaż PS5. Te kilkadziesiąt milionów zysku które by mieli że sprzedaży swoich gier na
  • Odpowiedz