Wpis z mikrobloga

@Victim Bardzo jednostronny komentarz. Ja się cieszę, że mogę pograć w ostatniego God of Wara bez posiadania PS. Z drugiej strony chciałbym też zagrać w Returnal ale nie będę z tego powodu polował na PSa ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Kuba1005: Nie ma się z czego cieszyć, rok temu sam kupiłem Xboxa, ale monopol firmy, która czerpie potężną kasę z chmury i innych usług przez co może ją przepalać to nic dobrego dla rynku. Zaciesz fanbojów z jednej i drugiej strony to czysty debilizm, ale problem jest taki, że o ile Sony nie jest w stanie przejąć rynku o tyle M$ jakby się uparł to by ich wciągnął nosem.
  • Odpowiedz
@lubiacy_beton choćby i 250 kosztował to nadal to bedzie tansze niz jedna gra na ps5 xD

Byłem wiernym żołnierzem sony od ponad 20 lat, od dzieciaka.
Miałem ps2, psp, ps3, ps4, sony juz tak odleciało w swój świat, ze ps5 zdecydowanie nie kupię. W sumie to juz nawet nie mam po co bo sony ubiło wszystkie gry dla ktorych mialem ps, killzone, uncharted, tlou itp. Po ps4 kupiłem Xboxa w sumie przez
  • Odpowiedz
@Victim zieloni nie chcą zarobić na posiadaczach ps "bo warto". Ty masz kupić xboxa wlasnie dla tych gier a co za tym idzie gry na xboxa, akcesoria do xboxa, gamepassa itp
To korporacja. Ich nie interesuje czy ty jako posiadacz ps4 bys zapłacił czy tez nie. Ich interesuje czy ty jako statystyczny gracz ps4 wlasnie dla tych gier jestes w stanie kupic xboxa bądź oplacac game passa na pc/android/xbo/xbox series. Najwyraźniej matematyka
  • Odpowiedz
@kipowrot: Candy crush dzbanie zarobiło w rok prawie pół miliarda, jedna mała mobilka zrobiła większy przychód niż 99% gier zarabia w rok po premierze XD, dodaj jeszcze hajs z WoWa i Hsa, kupili firmę która na siebie zarobi.
  • Odpowiedz
@Kuba1005: Wyjebią tego dzbana kotika i mogą nawet wydawać exy na xboxa po 1000 zł, jedna osoba która przyczyniła się do patologi jaka na ten moment jest widoczna na rynku gier AAA.
  • Odpowiedz
@Kuba1005: chodzą już słuchy, że do tego nie dojdzie. 60% sprzedaży CoDa to Playstation. MS raczej z tego nie zrezygnuje. Pytanie co będzie za pare lat i czy np Gamepass nie trafi też do oferty PS Store. Tymczasem GoW nr1 na Steam, także Sony swoje zarabia i to podwójnie jeszcze wydając starsze exy na PC.

When the transaction closes, Microsoft will become the world’s third-largest gaming company by revenue, behind Tencent
  • Odpowiedz
@Kuba1005:

Po obejrzeniu serialu o Xbox stwierdzam że nie zrobią tego jako exclusive. Microsoftowi bardziej się opłaca być good guy i właśnie wydawać gry na ps5, ale może bez jakiś dlc, po jakimś czasie albo drogo.
  • Odpowiedz
@Kuba1005: Najlepsze że cała biblioteka w cenie 1/3 gównianej gry jak BF2042 od EA. W obecnych czasach Xbox rozkręcił się nieźle.

Przypominam że jest kilka odcinków dokumentu o powstaniu Xboxa. Jeden z najciekawszych dokumentów jakie powstały.
Red_u - @Kuba1005: Najlepsze że cała biblioteka w cenie 1/3 gównianej gry jak BF2042 ...
  • Odpowiedz