Wpis z mikrobloga

Ja to widzę tak:

Rosja skupia 100 % uwagi na inwazji na Ukrainę i uderza wedle przewidywań. Wtedy my przerzucamy 100 % sił na wschodnią granicę i atakujemy kompletnie zaskoczonych Rosjan, którzy część wojsk zaczynają kierować na zachód. Wtedy Chińczycy, z którymi wcześniej zawarliśmy tajemny pakt Kaczyński-Jinping, rozpoczynają inwazję od wschodu. Na domiar złego ukraińskie wojsko rozpoczyna walkę partyzancką. Rosja wzięta w kleszcze kapituluje, a my dokonujemy rozbioru wraz z Chinami.

Dzięki #nowylad zaledwie w kilka lat na ziemiach na wschód od Moskwy ,miasta przy dynamicznym rozwoju stają zaczynają przypominać europejskie stolice. Ludność przysięga wierność naszemu rządowi i Polska staje się potęgą. Premier Mateusz Morawiecki organizuje "zaślubiny Rusi z Polską", które mają miejsce na placu czerwonym w Moskwie, ku uciesze setek tysięcy wiwatujących.

Program rodzina 500 + odnosi ogromny sukces na naszych wschodnich ziemiach. Dzietność mocno się poprawia. Miejsce Gazpromu zajmuje światowy lider - Orlen, a miejsca pracy tworzy Państwo, na czele z światowymi gigantami: Orlen, Pocztex, PKO, PGE, Węglokoks, Polski Cukier.

Władimir Putin zostaje skazany na dożywocie za zamach smoleński, a wraz z nim za wspołudział sądzony jest również Donald Tusk, którego osobiście wydaje nam Bruksela. Kara to 15 lat i skreślenie z życia publicznego. Poparcie jego partii spada do 0 %, a PiS sprawuje rządy jednopartyjne. Trwarde, aczkolwiek miłościwe, z myślą o polskich dzieciach, matkach i emerytach.

#heheszki #bekazpisu #ukraina #rosja #wojsko #gospodarka #ekonomia #pasta #niebieskiepaski
Pobierz S.....y - Ja to widzę tak:

Rosja skupia 100 % uwagi na inwazji na Ukrainę i uderza...
źródło: comment_1642509209B1cKWvjuvy1F6tYXdXPJu4.jpg
  • 89
@elperson: to powiedz mi czemu ty i twoi nie rosyjscy żyjecie za to 940 euro miesięcznie i dlaczego ty, twoja rodzina i twoi znajomi nie zostawiliście wszystkiego co macie w polsce i nie pojechaliście za lepszym życiem do niemiec czy szwecji? przecież język na pewno znacie i umiejętności też wszystkie macie w ręku prawda? nie?
czemu ty i twoi nie rosyjscy żyjecie za to 940 euro miesięcznie


@IntoApocalypse: nie żyjemy, uwaga! trudne słowo - to była ŚRE-DNIA zarobków polaków za ubiegły rok. Moi bliscy świetnie sobie radzą w kraju. Jeśli chodzi o mnie, praca na kontrakt połączona z JDG pozwala mi mieszkań gdziekolwiek sobie zamarzę, z czego skrzętnie korzystam. Dziękuję, to z mojej strony wszystko!