Wpis z mikrobloga

Mirki ale akcja, to nowe pokolenie płatków śniegu chyba nie przestanie mnie zaskakiwać.

Oni po prostu ze skrajności w skrajność przeskakują, jak nie jakieś wysrywy typu LGBT Julki, to taki ananas jak u nas w robocie się trafił xD. Przyszedł taki jegomość Błażej na rozmowę, odstawiony jak stróż w Boże Ciało, ale myśleliśmy z kumplami, że po prostu wiecie, młody się wczuwa bo pierwsza praca i w ogóle, ale gdzie tam xD.

Typ pracuje u nas siódmy miesiąc, dzień w dzień przychodzi do roboty WE FRAKU i W ŻABOCIE. No ale mniejsza, typ się ubiera jak lubi, w każdym razie musicie wiedzieć, że bekowo było patrzeć jak mu pot po dupie cieknie w 30 stopniach w tym grubym gunwie xD.

W ogóle przez tydzień to miał jeszcze inną zajawkę, mianowicie przychodził z peruką a'la Ludwik XVI na łbie xD (picrel), no możecie gurwa nie wierzyć, ale wieczorem mogę podrzucić zdjęcie jak siedzi w tym przy kompie xD. Przestał to nosić, bo podobno narobił sobie odparzeń na tym pustym łbie i jakieś robale mu się tam zalęgły.

Ale zmierzając do meritum wypowiedzi- typ od samego początku nie chciał się dostosować do naszych zasad, w sumie to jakie one nasze - takie same w 99% korpo, po prostu mówimy sobie wszyscy na ty, niezależnie od stanowiska.

No i tu wjeżdża Błażej cały na biało, bo "nie, on nie będzie. on z domu wyniósł inne wartości i zwyczaje". Wierzcie lub nie, ale w zależności od humoru typ tytułuje wszystkich kolesi per SIR /SZANOWNY PANIE, a do lasek mówi (autentycznie) per MADEMOISELL lub DROGA PANI.

Przez pierwsze dwa tygodnie nas to bawiło, potem stało się nużące i myśleliśmy, że Błażej odpuści, ale gdzie tam. Ostatnio kiero wpisał mu naganę, w nadziei na to, że typ się w końcu opamięta, ale ten zrobił w chacie jakiś research i zaczął naszego kierownika straszyć sądem polowym, a ostatecznie wyzwał go na POJEDYNEK DŻENTELMENÓW w imię obrony zasad xD.

Podobno naganę oprawił sobie w skórę własnoręcznie upolowanego jelenia (!) i powiesił w chacie nad kuchenką.

#pracbaza #praca #nagana #prawopracy #korporacja #pdk #heheszki #anonimowemirkowyznania
Bakys - Mirki ale akcja, to nowe pokolenie płatków śniegu chyba nie przestanie mnie z...

źródło: comment_16425069048rkS82qvYTSoRFCfLZTBSu.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz