Wpis z mikrobloga

w sumie to nie wiem o co tym myśleć, więc po prostu to tu zostawię XD

jedna laska z pracy dzisiaj zauważyła jak w łazience dotykam klamki przez ręcznik jednorazowy a potem zakykam drzwi nogą (brzydzi mnie fakt, że ktoś sobie wyciera dupę, a potem dotyka rękami klamek), oczywiście zrobiła z tego sensację, przszła inna laska od nas z zespołu do łazienki, a ta do niej na cały głos "TY WIESZ, ŻE ZOYAV OTWIERA DRZWI NOGĄ?" xD

kolejna rzecz do kolekcji, już cały zespół na bekę z tego, że panicznie boję się swojego szefa i jak podpisywałam umowę na 2022, to nie mogłam utrzymać długopisu w ręce, chyba jestem dobra w robieniu z siebie debila jak nikt inny XD

##!$%@? #pracbaza #problemypierwszegoswiata #bluemonday
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zoyav: trochę dziwne twoje zachowanie ale nadal to lepsze niż korzystanie z toalety i wyjście z niej bez mycia rąk. #!$%@? mac. Jak to zobaczyłem to prawie tam zszedłem. Koleś walił klocka i po wszystkim sobie wyszedł.

Najlepiej powiedz ze cie to brzydzi i tyle. Niech wiedzą. Najważniejsze to się tego nie wstydzić i tyle.
korzystanie z toalety i wyjście z niej bez mycia rąk. #!$%@? mac. Jak to zobaczyłem to prawie tam zszedłem. Koleś walił klocka i po wszystkim sobie wyszedł


@ArniHell: u mnie robią tak samo, obrzydliwe
@Zoyav: Ja myje zęby w pracy i w każdej z nich patrzono na mnie jak na debila. Co się przejmujesz ludzie są #!$%@? obrzydliwi.
Następnym razem jak ci ktoś tak pociśnie to udawaj glupa i powiedz coś w stylu „Serio, ty tak nie robisz? Nie boisz się zarazków? Myślałam ze wszycy tak robią” i takie zdziwko kogoś bierze ze już nic nie mówi.
Pro tip na wszystko.