Wpis z mikrobloga

skoro mamy podkretke na VIT na tagu to moze ktos mi wyjasnic czy Selfmade sie wstydzi bycia polakiem, czy po prostu sie myle? Nie przypominam sobie go strimujacego kiedykolwiek po polsku, odpowiadajacego na pytania/donate na czacie po polsku, nie pamietam zeby byl za bardzo zwiazany z polskim community prosow, generalnie na poczatku kariery(od kiedy ja o nim uslyszalem) #!$%@? do UK i od tamtej pory polakiem jest z dowodu osobistego i paszportu.

nie chce tutaj nakrecac jakiejs spirali hejtu, juz kiedys przyszlo mi to do glowy, tylko ze nigdy nie bylo okazji do zapytania. nawet nie uwazam tego za cos zlego tbh
#leagueoflegends
  • 17
@ChomikSon: jak go spytasz na streamku po polsku na luzie odpowiada. W przeciwienstwie do jajkosa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mial keidys wywiady po polsku z mokrym sucharem i na polsat games. Ale ogolnie przez to, ze juz tyle lat jest zagranica i mowi tylko po ang bardzo stresuje sie mowiac po polsku, ze cos zle powie albo, ze akcent nie bedzie mial idealny polski.
Ogolnie to kazdy
@ChomikSon: nope selfmade nie wstydzi sie bycia polakiem, oprócz wymienionych przez innych argumentów dodam anegdotkę, że rybson albo inny streamer gdy odnawiał u niego suba na twitchu to przed tym powiedział, że na pewno ładnie po polsku mu podziękuje i tak też się stało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wiecznylowcaumyslow: @nammah: @anonimowy_michal: faktycznie tutaj sie popisalem swoim brakiem wiedzy, skoro odpowiada po polsku na swoich strimkach. Przepraszam za wprowadzenie w błąd.

@Frasiu: @f4lcon: a to ciekawe, bo sam ogladalem caly ten film i moja pamiec zupelnie zapomniala o wystepie seflmade w nim, teraz to wszystko nabiera sensu. Dzieki za sprostowanie! :D

@suweren_sudoku: a ty kolego sie nie zesraj, bo nikt tutaj nie hejtuje selfmejda, ja
@ChomikSon: z tego co pamiętam to na filmie od Polsat Games z 2020 o polskich junglerach na Worldsach 2020 coś tam mówił, że wstydzi się mówić po polsku ale kiedyś odpali strimka po polsku i wszyscy będą szczęśliwi ( ͡° ͜ʖ ͡°)