Wpis z mikrobloga

Pomijając fakt, ze ważąc teraz 48 kg wyglądam jak pol dupy zza krzaka i zle, to komentarze w stylu, ze osoba wyglądająca jak ja jest „lolita dla pedofila” są w #!$%@? krzywdzące. No, ale przyzwyczaiłam się do tego, ze po chudych można jechać, ze anoreksja, patyk, same kości hehe i pies nie leci, ze mam zacząć jeść (#!$%@? nie pomyślałam), ale ja już nie mogę powiedzieć nic osobie, która ma 20 kg
  • Odpowiedz
@wykolejony: Z tymi babciami to xD. Jestem na keto i intermitten fasting. Przychodzę w odwiedziny w godzinnach porannych. A ona na moją wieść ze pierwszy posiłek jem o 13:00 powiedziała "To może chociaż kawałek ciata zjesz" xD. Zero to zero, czy to takie trudne zrozumieć? W ogóle byłem na świętach u rodziny. Oni dosłownie jedzą co 2-3h, a tu jakiś popcorn, obiad co dopiero był i już podwieczorek wchodzi. Masakra. Ja
  • Odpowiedz
@somskia: Wierz mi - grubi są jechani po ambicji wiele bardziej. Widok chudzielca nie wzbudza takiej pogardy jak grubasa. Musisz być bardzo drażliwa, skoro tak cię bolą takie komentarze i pewnie słyszysz je dużo rzadziej niż grubas. Nie przejmuj się, bo prawda jest taka, że za niedowagę nikt nie będzie ciebie tak szkalował jak grubego za nadwagę.
  • Odpowiedz