Wpis z mikrobloga

Za kilka godzin i mnie sieknie 30 - stka
Jeszcze kilkanaście lat temu myślałam, że jak ma się 30 lat to już nawet się nie opłaca mieszkania malować :D
Podsumowując mój dotychczasowy staż życiowy to raczej przeciętnie z tendencją wzostową :)
W wieku 25lat zmieniłam całe swoje wygodne życie
Wyprowadziłam się z malowniczej wioski, w której spędziłam ćwierć życia, spakowałam swojego Passata po same brzegi i wyjechałam
Co jak co, ale ja sama bym się po sobie tego nie spodziewała :D
To była dobra decyzja!
Tuż na kilka dni przed wyjazdem los postanowił sprawdzić moh charakter - spotkałam bardzo fajnego faceta - ale tak jak postanowiłam wyjechałam nie oglądając się na nic, ani nikogo
Po miesiącu ten fajny facet zjawił się w progu moich drzwi ze swoją torbą i stwierdził, że będziemy się "żenić" - tak sobie myślę, że no nawet nie zapytał mnie o zdanie
I ot tak jest moim mężem :)
Przez dwa lata mieszkaliśmy na 10m i w sumie dopiero się poznawaliśmy - co w istocie nie jest takie proste na takim metrażu
Z czasem kupiliśmy mieszkanie i dorobiliśmy się dwóch synów - fakt broją tak, że ręce opadają ale są super :)

Ale nie zawsze było tak kolorowo
Jednego dnia moje życie zatrzymało się na kilka dobrych godzin - 06.06.2020 znalazłam się na stole operacyjnym i walczyłam o to by dalej żyć, dalej być mamą, żoną, córką...
Teraz mój stan zdrowia oceniam raczej na mocno średni (zawsze może być gorzej, więc trzeba się cieszyć tym co mamy)

A czemu wstawiam swoje zdjęcie?
Bo myślę, że jak na 30 lat to jeszcze nie jest ze mną aż tak źle
Ostatnio spotkałam w sklepie koleżankę ze szkoły i jej nie poznałam (uff na szczęście ona poz ślą mnie :D) - jej zdjęcia na portalach tak bardzo się różniły od rzeczywistości
Nigdy nie byłam super szczupła - lubię jeść, a z aktywności fizycznej to sami wiecie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Nigdy nie farbowałam włosów ale w sumie nie wiem czy to dobrze czy źle :P bo kolor raczej taki mysi
Pewnie mam cellulit na tyłku, ale no jednak wyprodukowałam dwóch obywateli :)


#pokazmorde - wiem, wiem nie rób tego więcej
#atencyjnyrozowypasek - każdy różowy jest trochę antecyjny nawet, jak mówi, że nie jest

No to wypijcie na moje zdrowie

zaczarowany_olowek - Za kilka godzin i mnie sieknie 30 - stka
Jeszcze kilkanaście la...

źródło: comment_1642279607IOyZCHwcGB9u6ZArtq3cMz.jpg

Pobierz
  • 212
@zaczarowany_olowek: Nie wiem trochę po #!$%@? wrzucasz zdjęcie na portal dla przegrywow i gówniarzy (co ja sam tu #!$%@? robię to nie wiem, przyzwyczajenie) ale trzymasz się super, gratuluje dwóch synów i takich a nie innych decyzji życiowych :) tak trzymaj i oby do przodu. Przegrywami z komentarzy się nie przejmuj. Piszę to jako prawie twój rówieśnik, też ojciec ;)
@zaczarowany_olowek: Masz 30 lat, męzą, dwójke dzieci, mieszkanie, wyglądasz spoko jak na ten wiek - widać że dużo osiągnełaś i że dużo się zmieniło bardzo szybko w ciągu tych 5 lat, mega
Ja z kolei mam prawie 28 lat, a nie wiem co sie stalo ze ostatnie lata przeleciały mi przez palce xD Mam wrażenie jakbym mrugnął i z 2019 przeteleportował się do 2022. Coz, moje zycie nie jest złe. Mam