Wpis z mikrobloga

@Jopek1974: Prawda, ale to było nieoficjalnie, więc nie pisaliśmy ;) Oficjalnie jest znany od wpisu @JetkaGietkaJakDetka sprzed kilku dni, tego z nazwą ich firmy. Naprawdę nie podjechałbyś? Trzeba docenić, że w końcu tak się otworzyli na fanów! :)
  • Odpowiedz
@Jopek1974 chyba muszę ale te jego filmy to tylko pod publikę są żeby zasięgi łapać ale jak kanał mu zhackowali i czytałem komentarze że " to pewnie yt ci zamknął za mówienie prawdy" to lałem że śmiechu jacy ludzie są naiwni
  • Odpowiedz
emil koszty budowy taki buc nie ma pojęcia o niczym itd ma żal do Polski i Polaków ,że kliknął w link z wirusem z pazerności i ukradli mu konto na YT i ogólnie dużo by tu pisać.
  • Odpowiedz
@berman: emilioner to ciekawy przypadek medyczno-psychologiczny niestety wiele osób nie dostrzega że ma swoją wersję prawdy.Ale można obserwowac jak ludzie są głupi i naiwni.
  • Odpowiedz
Krzysiek ma Patronite :D Myślałem, że jebnę. To po to majster afiszował się z napisem #!$%@?* P*S aby teraz zrobić to samo co robi PolskiŁad (dajcie nam, my później Was ugościmy a i jeszcze coś w sakwie dla nas zostanie).
  • Odpowiedz