Wpis z mikrobloga

@Chicane: Raczej szukam czegoś, że raz zapłacę i się nie martwię. Wg. ich kalkulatora to za parametry z OVH chcą 18$. Na takim VPS mają być uruchomione 2 programy. Też nie wymagają wielkiej mocy obliczeniowej. Myślę, że 1.5GB RAM by wystarczyło albo i 1GB.
  • Odpowiedz
@Pietr: Jeśli chcesz mocniejszy to webh ma 2 rdzenie, 8GB ramu i 40GB SSD za 912.95zł / rok (ale możę to być promocja dla mnie), czyli 76zł, ale masz wincyj wszystkiego.

Alternatywnie możesz kupić najtańszy hosting i wgrać potencjalnie Windowsa Server trial XD Z webh się da
  • Odpowiedz
@fervi: Na webh mam 3 hostingi WWW, 1 VPS i mam aż 5% rabatu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Próbowałem też już kiedyś instalować Windows Server z własnego ISO na ich VPS mini. CPU tak średnio wyrabiało.
  • Odpowiedz
@fervi: I nie interesuje mnie aktualnie długość a najbliższy miesiąc. Na contabo za ~75zł dają 4vCPU i 8GB RAM. Ale aż tyle to mi nie trzeba.
  • Odpowiedz
@Gomusss: Nie, nie wystarczy. Mam uruchomić aplikacje windowsową a pod wine one nie chcą działać. Ba, jak by działały to bym na swoim VPS z linuchem odpalił. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Xardax: o kurde bele. Już lepiej. Chyba ich wytestuję.
  • Odpowiedz
@Xardax: Napisałem do supportu. Teraz wchodzę i widzę, że mam zmienione środowisko wirtualizacji i w końcu ruszył ten instalator systemu. Ale odpowiedzi na maila nie dostałem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W każdym bądź razie działa elegancko (przynajmniej aktualnie). Jak za 28zł 2 vCPU i 4GB RAM działa zadowalająco.
  • Odpowiedz