Wpis z mikrobloga

@ByczeqFernando: Jak się boisz to znaczy ze jeszcze aż tak bardzo cie nie #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Mnie #!$%@? tak bardzo ze przyjechałem z pracy zebrałem walizkę z dnia na dzień, zadzwoniłem do jakieś agencji pracy w holandi w 3h ogarnalem prace i już siedziałem w aucie z mapsami ustawionymi na Rotterdam.
@BarkaMleczna: w Portugalii raczej nie zdarza się by ktoś nie przestrzegał restrykcji. Zdarzyło mi się kilka razy z zamotania zapomnieć i ochroniarz w markecie nie wpuścił mnie dopóki jej nie założyłem. Kilka razy widziałem Brazylijczyków bez maski (oni tak często, więc może zastanów się na Brazylią) w np. pociągu, ale konduktor szybko ich naprawiał.

Portugalia to słaby kierunek dla freethinkerów, zwłaszcza przychodząc z Polski gdzie restrykcje tak naprawdę nie istnieją i
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@BarkaMleczna: generalnie dużo skrajnego lewactwa. Do tego stopnia, że na ulicach wieszają sztandary sierpem i młotem, czerwonymi gwiazdami i innymi śmieciami, krajem od lat rządzą socjaliści.
Żarcie drogie i do wszystkiego dodają tonę cukru. Jogurty "naturalne" mają po 10-15% dodatkowego cukru xD
Dużo mieszkań nie ma nawet bojlerów gazowych, a wodę ogrzewają w "beczkach" umieszczonych na dachach xD
Wszyscy są leniwi, po angielsku mówią zazwyczaj tylko imigranci, w czasie sjesty wszyscy
@BenGurion: LOL, co mają szczepionki do koronawirusa, serio w to uwierzyłeś? W Polsce wzrost zgonów to są głównie ludzie bez covidu, bo służba zdrowia jest zrypana i jeszcze ją przewrócili do góry nogami.