Wpis z mikrobloga

@Bombelek92: Hiszpanię chyba #!$%@?ło podatkowo, no i słyszałam, że restrykcje też mają na chorym poziomie.

A szkoda, bo ja tam trochę czasu spędziłam (w Alicante) i ogólnie bardzo mi się podobało. A Ty gdzie się wybierasz?
  • Odpowiedz
@ByczeqFernando: Nie. Żadnych chadow nie było no chyba ze ja(1,95m) nikt nikogo nie zdradzał. Normalna zajebista, inteligentna kobieta. Rozeszliśmy się bo zmieniły nam się plany. Ona jest teraz Panią z korpo średniego szczebla(ta sama firma co ja pracuje) a ja planuje wyjechać do Hiszpanii. To ja tutaj jestem ten niby „dziecinny”. Ale zero wontow, życzyliśmy sobie szerokości i czasamij widuje ją na korytarzu w firmie to się przywitam i spytam co
  • Odpowiedz
@ByczeqFernando: Ja swoją odkryłem rok temu. Nie ogarniam ludzi którzy w wieku 20/25 lat już wpierdzielają się w rodzine dom kredyt gowno prace 9-5. Potem tyle rozwodów i głupot w życiu które ciężko odkręcić. Ja na szczęście dzieci nie mam i nie chce mieć ale muszę przyznać ze zrobiłem trochę ją w #!$%@? bo zareczalem się z planem już na stabilność ale jednak za wuj mi to nie pasuje i odszedłem.
  • Odpowiedz
@ByczeqFernando: Ona jest Service Delivery officer(praca biurowa) na magazynie w holandi. Ja pale głupa i przestawiam kartony na kontrakcie ( ͡ ͜ʖ ͡). Mógłbym już dawno iść na lidera ale nie mam ambicji na korpo szczebelki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bombelek92: no co do rodziny mam podobne podejscie. Dzieci raczej chce miec ale z kims tego wartym. A tak pozatym to pracuje w korpo w polsce ale juz mnie tak #!$%@? ten rzad ze najchetniej bym sie ulotnil tylko nie wiem gdzie troche. Zawsze sie balem wyjazdow za granice a chcialbym kiedys popracowac chwile za granica. Teraz robie w finansach tu no i niby dobra kasa ale kusi popracowac u niemca
  • Odpowiedz