Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Chyba muszę się wycofać z tego polecenia Pana Piekarza bo w nowym roku postanowił wyrównać ceny drożdżówek i chleba XD

Owszem, dobre te drożdżówki ale nie za 8.50zl XD

Z ciekawości - do Mirków z Dobrego Pasterza - Bracia też tak zaszaleli? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
##!$%@? #krakow
  • 18
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pieron: tak, zwykła bułeczka wielkości bułki hamburgerowej z nadzieniem w środku właśnie tyle - 5zl było dla mnie (hehe) do przejedzenia ale to przegięcie

@nicnieslyszalam: ceny chlebów nie wzrosły więc mi się jednak wydaje że ktoś tu przyjanuszował - jakby wszystko wzrosło o złotówkę to bym zrozumiał
@powaznyczlowiek: Mówisz o tym Panu Piekarzu w Krokusie? Dobre tam rzeczy maja?
„U Braci” mieli jakies tam podwyżki ale póki co jak na „rzemieślnicza piekarnie” to nie wychodzi tak zle. Mowię o pieczywa h bo słodkie rzeczy rzadko kupuje.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Yetoslav: dobre dobre ale właśnie przestaje się kalkulować ( ͡° ʖ̯ ͡°) no ale drożdżówki te zamknięte jak i kołacz z serem i różnymi owocami godny polecenia. Lekki pszenny chleb za 7zl ciągle polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A u Braci w sumie podobnie - też bardzo lubię pieczywo i cynamonki ale słodkie rzeczy mi umiarkowanie leżą
@powaznyczlowiek: To muszę sie kiedyś do nich przejść ale kurde, 8,50 zł za drożdżówkę to troche boli…

Polecasz jeszcze jakies piekarnie na północy krk? Podobno na Wileńskiej sie cos otworzyło. Ja lubie bardzo piekarnie za byłym Tesco na Wybickiego. Stara, porządna piekarnia, kompletnie inna od „rzemieślniczych” tworów.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Yetoslav: niestety nie mam tu za wiele do polecenia chociaż bardzo dobry chleb można dostać w Bemisiu na tyłach restauracji Pod Złotym Liściem a bardzo fajne ciasta i ciastka w Ptysiu przy kościele Świętego Maksymiliana (bardzo niepozorna cukiernia w starym stylu, bardzo domowe wypieki). Mam też jeden kierunek, którego jakoś jeszcze nie sprawdziłem - znajoma polecała mi chleb taki z prawdziwego pieca, który idzie kupić na placu imbramowskim - wydaje mi